Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha egy 40 éves...

Mi van akkor, ha egy 40 éves pasinak nincs barátja, haverja? Mi lehet vele a baj?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Azt nem tudom, mi lehet a baj, de szerintem kerüld el, ne akard egy mentálisan defektes emberre pazarolni az időd.
2011. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem biztos szociális probléma lehet. Lehetséges, hogy sosem volt olyan barátkozós típus fiatal korában sem, így magába zárkózott az évek alatt és senivel sem akart kapcsolatot kialakítani. Vagy valami rossz tapasztalata miatt maradt egyedül.
2011. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs egyik sem, és én sem tudom hogy miért :( Az ismerőseim szerint sok jó tulajdonságom van és nincs velem semmi baj, úgyhogy nem értem :(

15/L

2011. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

talán csak nem hisz a felszínes kapcsolatokban amiből manapság rengeteg van,mind párkapcsolat mind barátság terén elég ritka hogy őszinte,érdek nélküli legyen,ne csak arról szóljon h jól eldumálgatunk néha v kihasználjuk a másikat,

mindesetre 40 évesen elég kiábrándító lehet így élni,

miből gondolod h méh haverjai sincsenek?azok általában mindenkinek vannak?nem áll szóba senkivel a családján kívül?

2011. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
nem tudom , de az nem túl jó ha valakinek nincs egy barátja se. mind1 hogy hány éves.
2011. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
méh-még*
2011. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag csak a kollégáival beszél, vagy a családjával, és ennyi. Tudom, hogy nincs, ő mondta.
2011. ápr. 25. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mentális defekt? Szociális probléma? Ez valami vicc?

Én 39 éves, párkapcsolatban élő fickó vagyok és nekem sincsenek kimondottan "barátaim". Csak. Mert nem engedek túl közel magamhoz senkit. És semmi mentális és szociális problémám nincs.

Lehet a kérdésben szereplő illető is egyszerűen csak zárkózott, "magának való" vagy bizalmatlan.

2011. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

apám is ilyen volt és most is az. egyszerűen csak zárkózottabb, bizalmatlanabb, mint a többiek. illetve még egyéni baja az, hogy néha nem jut túl azon, hogy a másik pl. szereti a rockzenét és a sört, ő pedig nem. és akkor onnantól kezdve hiába jófej a másik egyébként, nem érdekli..

ez van.


embere válogatja.

2011. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Tapasztalataim alapján valami mentálisan nincsen rendben az emberrel, ha haverja sincs. És nem azért, mert kötelező, hanem mert az ember magára szed havert, ismerőst, ha nem is akarja. Azt, hogy a párkapcsolat mellett nincsen haver, más helyzetnek tartom,de elég kockázatosnak is, mert mi történik, ha valami miatt még sem sikerül a kapcsolat? Egyedül marad az ember, és ilyen helyzetben be lehet csavarodni. A kérdező negyvenévesének nem valószínű, hogy személyiségének kiforrása vezetett el egy olyan tudatos döntéshez, hogy nem kell senki. Mert én úgy gondolom, időnként nagyon jól jön valaki, pedig én sem vagyok egy nagy közösségi ember. De időnként kell egy emberi kapcsolat, ami visszarángat a valóságba, nekem ez a tapasztalatom.
2011. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!