Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha egy 40 éves...

Mi van akkor, ha egy 40 éves pasinak nincs barátja, haverja? Mi lehet vele a baj?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jesszus az eszetekben sem jutott, hogy esetleg sokat dolgozik és azért nincs lehetősége, hogy baráti kapcsolatokat ápolgasson? Miért kell rögtön mentális bajokra gondolni???


Akárki akármit mond, a barátság kialakítása, megtartása rengeteg munka és ez időigényes. A haverok korszakából pedig meg már lehet, hogy kinőtt és nincs szüksége felszínes kapcsolatokra akik a legtöbb esetben csak kihasználják az embert.


L/19

2011. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
valóban belelehet őrülni ha az ember magára marad kérdés mi a jobb...emberek közt egyedül lenni vagy "valóban egyedül senki nélkül.Nekem is vannak haverjaim de mit érnek egyszer kétszer összefutunk eldumálgatunk sokszor érdektelebbnél érdekteleneb dolgokról.Tűzbe egyik sem menne értem.nem mondom hozzászoktam már de nem olyan egyszerű ez.nagy szó ma már ez hogy barátság.Szerintem a kérdező ismerőse is ezen megy keresztül nem nevez akárkit a barátjának de biztosan van akikkel eltrécsel néha ott vannak pl a kollégái.:)
2011. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!