Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az utobbi idöbe kicsit túlzásba vittem a nyomulást és

3csajt sikerült magamba bolonditani...


-Az egyikkel már kavartam párszor, jól érzem magam vele, de fiatalabb nálam 3ével és...


-A másik csaj nem mondta ki, de nagy szerepem volt benne, hogy szakított a pasijával, mert amikor megjelentem onnantól kezdve olyan érzésem van vele kapcsolatba, hogy ő akar még ha a mostani pasiját el is veszti... Kb 2hete mondtam neki olyat, hogy tetszik valaki akinek pasija van mit csináljak és nem válaszolt. Ma láttam meg, hogy szakított a pasijával és egyből írt. Ez csak véletlen?


-A harmadik egy véletlen dologból lett. Össze akartam egyik haverommal hozni az ismeretlen csajt, a haveromat elküldte aztán velem még beszélt, majd msn-re felvett, előre köszön suliba meg olyanokat kérdez, hogy mit veszek fel suliba, mert szeretne hozzám öltözni...


A LEGNAGYOBB BAJ, HOGY MIND3 LÁNY EGY SULIBA JÁR VELEM...

Most mit csináljak szerintetek?


2011. jan. 19. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
válassz
2011. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
19
2011. jan. 19. 23:10
 4/9 A kérdező kommentje:

ha ezek a dolgok a másodikról tegnap derülnek ki semmi gond se lenne a választással.. ő a tökéletes...

De ma találkoztam megint azzal akit elsőnek írtam, hát lehet, hogy elkezdtem beleszeretni :)

a lányok egyébként 1. 16, 2. 17, 3.16

2011. jan. 19. 23:16
 5/9 anonim ***** válasza:

1. elég keveset írtál róla de ő a legszimpibb :DD

16 éves csaj sztem már elég érett egy 19 éveshez.


2.ő se rossz:DD


3. hát őt kizárom...nagyon nem szimpatikus...azért mert ha az a bizonyos haver jó haver akkor lehet hogy rosszul érintené a dolog...a másik ok meg...összeöltözés??:O gáz..

2011. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igazad van a 3.csaj nem is tudom mit gondol az ilyen dolgokkal...

csak az a baj ahova hétvégén megyek buliba pont a 3. csaj lesz ott, de az se kizárt, hogy a 2. is ott lesz :(

Nem leszek akkor már túl tiszta és nem akarok hülyeséget csinálni...

2011. jan. 19. 23:19
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

jól nyomod.. :DD (Y)

am a 3. csaj nekem se szimpi... inkább 1. ;) de válassz :'D

18/f

2011. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Használd ki, dugd meg mindet! Előbb-utóbb úgyis mind "levágja a helyzetet", és EZT te már szárazon úgysem úszod meg (nem kell csinálnod semmit ahhoz hogy mocskos szemét hímsovi bunkó legyél, kapod azt lélegzésért is, csak úgy)
2011. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ha ez ilyen könnyű lenne :D

egyébként is attól félek, hogy én leszek a bunko paraszt és sikerül elbaszni és a 3 közül egy se lesz meg :(

2011. jan. 20. 17:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!