Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jelentkezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelentkezik?

Figyelt kérdés

Két tökéletes randink volt, mind a kétszer jelentkezett utána, legutóbbinál már rögtön másnap reggel, hogy "milyen nagyszerű volt", mégse hallottam felőle azóta. Másfél hét telt el. Eszerint mégse kellek neki? Pedig minden olyan jól ment... Nem értem :(


23/L


2011. jan. 18. 22:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha neked ez a srác nagyon megtetszett, és még vágyódsz utána annak elleénre, hogy nem nagyon akar jelentkezni, én a helyedben akkor is írnék neki.


Mert így csak őrlődsz, és az sem jobb dolog, mint ha visszautasít. Hidd el, akkor sem fog a világ összedőlni. Azzal is nyerni fogsz: információt. Azt, hogy akar még valamit, vagy nem. Ha világosan kiderül esetleg, hogy nem, akkor nem kell tovább rágódnod, hanem tudsz tovább lépni.

2011. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha pedig nem kérdeztél az sms-ben, akkor még ne vedd olyan rossz jelnek, ha nem válaszolt.


Bár én úgy gondolom, ha érdekel valaki, akkor is jó az első randik után legkésőbb 3-4 nappal jelentkezni.


Vagy A.: kivársz. De ha már két hete nem hallatt magáról, semmit ne várj tőle, felejtsd el.


Vagy B.: írsz neki. Legalább világosan kiderülne, mi van.

2011. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Jelenleg eléggé kivagyok amúgyis, szerintem nagyon rosszul jönne még egy konkrét visszautasítás...

Az én kérdésem csak annyi lenne még, hogyha esetleg mégis érdekelném, akkor felkeresne, nem? Mert olyan nincs, hogy egy pasi várjon a csajra, hogy jelentkezik-e...

2011. jan. 18. 23:08
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felkeresne biztosan.

Ha még pár napig nem fog keresni, szerintem lemondhatsz róla:(.

2011. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ennyit a pasikról...:) Sokkal egyszerűbb lett volna, ha nem keres második randi után, főleg nem ilyen dumával... Nem értem mi értelme volt akkor ennek.
2011. jan. 18. 23:15
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát pedig simán hiheti, hogy te nem érdeklődsz utána igazán. Most mit vesztesz azzal, hogy írsz egy smst, hogy hogy van, van-e kedve még találkozni?

A várakozással csak elodázod a problémát. Írj, és tudsz lépni, az őrlődésnél minden jobb.


Olyan hülyeség ez a sztereotípia, hogy a pasi koslasson mindig a csaj után. Lehet, hogy nem kapott elég jelet tőled.

2011. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem várom el, hogy koslasson, csak egyszerűen nem értem, hogyha valóban érdeklem, miért nem keres? Másfél hét, az másfél hét. És tudja, hogy mennyire bejön, efelől nem parázok.
2011. jan. 19. 00:32
 18/18 anonim ***** válasza:
nem kell futni utána de egy sms-t szerintem megér a dolog.hidd el.ha visszautasít az is jobb mint ha örlödsz magadban.
2011. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!