Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jelentkezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelentkezik?

Figyelt kérdés

Két tökéletes randink volt, mind a kétszer jelentkezett utána, legutóbbinál már rögtön másnap reggel, hogy "milyen nagyszerű volt", mégse hallottam felőle azóta. Másfél hét telt el. Eszerint mégse kellek neki? Pedig minden olyan jól ment... Nem értem :(


23/L


2011. jan. 18. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
mi lenne ha te is erdeklodnel felole? Ne vard el h csak o keressen...
2011. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Figy, ő megkeresett, oda-vissza ment egy-két sms, és végül ennyiben maradt. Miért én keressem? Nem hiszem, hogy arra vár, hogy majd én futok utána. Elvégre ő a pasi, nem? Ez úgy megy, hogyha valóban kellenék neki, mindent meg is tenne ezért, vagy tévedek? Minden alatt arra gondolok, hogy legalább keresne...
2011. jan. 18. 22:51
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért az sem jó, hogy azt várod el tőle, hogy mindig ő kezdeményezzen, mert lehet, hogy így azt hiszi, hogy igazából nem is érdekel téged.
2011. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nem hülye, tisztában van vele, hogy érdeklem. Erről, miután a második randi után felkeresett, "biztosítottam"
2011. jan. 18. 22:55
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
fuuu na ilyen noktol ovjon az isten, mit kepzelsz te magadrol egyebkent? Ki vagy te? Valami kiralylany? Megertem miert nem keres a pasi, ha jot akar maganak nem is fog
2011. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az előbb írtam le, hogy ő nem reagált az utolsó smsre, ezek után még nekem kéne keresnem???
2011. jan. 18. 22:59
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy férfiként neki kellene most az aktívabb, kezdeményező félnek tenni. Nem teszi, másfél hete nincs róla híred. Viszont téged még érdekel. Őrlöd magad, miért nem keres.


Ebben az esetben az egy dolog, hogy ő a pasi. Ha írsz neki, és érdeklődsz, mi van vele, találkoztok-e megint, akkor legalább világosan kiderül, mi van, és nem kell őrlődnöd.


Én a helyedben ezt tenném. 23 L

2011. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez az egyetlen megoldás, de szó szerint rettegek a visszautasítástól:( És nem hittem volna, hogy ide jutunk, mert tényleg nagyon-nagyon odavolt értem.
2011. jan. 18. 23:03
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem utaltál egyértelműen a korábbi kommnetjeidben, hogy a legutolsó sms-re, amit írtál neki, nem válaszolt.


Ha ez a helyzet, az sem mindegy, milyen sms-re.

Csak egy "én is jól éreztem veled magam"-féle sms volt, vagy kérdeztél is benne valamit?

2011. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Teljesen sima, semleges sms volt. Tudtam, hogy nem lehet rá mit válaszolni... De gondoltam, ha valóban olyan jól érezte magát, akkor folytatjuk tovább és elhív valahova (annak ellenére, hogy a munkája miatt nagyon elfoglalt). Nem így történt... :(
2011. jan. 18. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!