Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Randi után ti kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Randi után ti kezdeményeztek vagy megvárjátok amíg a lány jelentkezik?

Figyelt kérdés

taliztunk múlt héten szerdán és még aznap bent voltunk mind2en msnen de nem írt és nem is hívott

ez rosszat jelent vagy rám várt és nekem kellett volna írni?

ő 20/F én 18/L


2010. ápr. 19. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Igen neked kellett volna írni!!!

Te vagy a férfi elvileg és ő azt várja hogy te kezdeményezz szerintem.

Úgyhogy mihamarabb keresd fel, és beszélgess vele, és beszéljetek meg egy következő randit.


Ha túl sokat tétovázik az ügyben, hogy holnap nem jó meg azután sem nagyon meg, hááát nem is tudom mikor lenne legközelebb jó na akkor ennyi volt!


De ha azt mondja hogy ok egyeztessünk neked mikor jó, szívesen taliznék veled ismét, mikor és hol talizzunk, akkor viszont jó a helyzet. :)

2010. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a lány akkor várhatnál arra hogy én jelentkezzek. Lehet hogy régimódi vagyok de ilyen helyzetekben nem kezdeményezek. A férfi legyen férfi a talpán és nyomuljon ha akar tőlem valamit.:)
2010. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreértettetek! írtam is fent, hogy ő 20/f, és 18/l, én vagyok a lány. :)
2010. ápr. 19. 17:43
 4/14 A kérdező kommentje:
és arra gondoltam lehet azért nem jelentkezik elsőnek mert nem mer:S
2010. ápr. 19. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


bocsi ezt tényleg benéztem! :) - akkor javítok!


Akkor 2 dolog lehetséges, vagy nagyon félénk típus és nem tudta leszűrni az első randin azt hogy bejött e neked vagy sem. És ezért nem mer rád írni illetve felhívni.

Vagy az is lehet hogy nem jöttél be neki és azért nem keres téged.


De egy sms-t talán megérne a dolog a részedről, hogy rákérdeznél nála, hogy, mi van veled, hogy vagy, és lenne e kedved még találkozni.

Legalább megtudod azt, hogy akar e egyáltalán tőled valamit és hogy neked érdemes e várnod rá, vagy csak felesleges időpocsékolás volt az egész.

2010. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen köszi a választ, csak ez olyan nehéz:S
2010. ápr. 19. 17:52
 7/14 anonim ***** válasza:

első vok megint:


tudom hogy nem könnyű, de rájöhettél ez idő alatt arra, hogy a fiú még 1 nyavajás hellora sem méltat az óta.


Szóval ha nem akarsz hónapokig várni miközben lehet hogy elmegy melletted a nagy "ő" , te meg csak vársz és vársz , lehet hogy a reménytelenre, akkor TEDD MEG!


Nem kell félned ettől. Megtudod a választ legalább és megnyugszol!

2010. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igazad van köszi:)
2010. ápr. 19. 17:56
 9/14 gabriell88 ***** válasza:
Én nem jánlanám, mert ha tényleg ő az "igazi" akkor a srác keresné, akármilyen félénk is.. legalább egy helót küldene nem?!pl az én párom is elég félénk volt, de azért adott jeleket, mosoly, egy szia stb..
2010. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúnak kéne lépni,de ha te nagyon szeretnéd,akkor lépj te.
2010. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!