Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Randi után ti kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Randi után ti kezdeményeztek vagy megvárjátok amíg a lány jelentkezik?

Figyelt kérdés

taliztunk múlt héten szerdán és még aznap bent voltunk mind2en msnen de nem írt és nem is hívott

ez rosszat jelent vagy rám várt és nekem kellett volna írni?

ő 20/F én 18/L


2010. ápr. 19. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

msn-en olyan könnyű beszélgetni még egy félénkebb srácnak is.

Ne már hogy annyira félénk legyen valaki 20 évesen, hogy még msn-en is félénk... akkor élőben mit csinál?

10m távolságból mer csak udvarolni vagy hogy?

Ezt nem értem. Ha taliztál vele és ott nem volt halálra rémülve, és tudtatok beszélgetni meg minden, akkor nem hiszem, hogy a félénkség az ok.


Nem lehet, hogy csak simán szédített és nem is vagy fontos neki, csak szexet akar/akart?


25F

2010. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát, lehetséges.:S

Nem tudom, mindenesetre azóta már beszéltünk, de nincs hozzá kedvem, amit már ennyire erőltetni kell, az rég rossz.:)

2010. máj. 11. 16:11
 13/14 anonim válasza:
Hat eloszor te kene amig beled nem zug.Utana mar hagyd hogy jarjon utanad
2010. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 TB28 ***** válasza:
Én másnap hívom a lányt ha ráérek. Vagy ha nem akkor is időpontot egyeztetni.
2012. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!