Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiu nem valaszol arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu nem valaszol arra, ha egy lany elmondja neki, hogy tetszik, az azt jelenti, hogy nem erdkli a csaj?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 18:18
 1/8 A kérdező kommentje:
jah es ugy viselkedik a sraqc, mintha semmi se tortent volna?
2011. jan. 18. 18:20
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden sok mindentől függ. Nem fogja senki se megmondani neked itt a tökéletes választ. Én például nem mondtam semmit, amikor egy testileg, arcilag teljesen szép lány, akire sokan irigykednének szerelmet vallott, csak leesett az állam, és nem tudtam, hogy mit mondjak, de végül összejöttünk. Viszont biztos, hogy van erre ellenpélda is.
2011. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1, süket vagy nem tud olvasni


2, igen

2011. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De mennyi ido utan reagaltal valamit is ra?

En peldaul regen tetszettem neki es most mire szerelmet valottam neki semmit se mondott ra, csak annyit, hogy jo es mikor kerdeztem, hogy te nem, arra se mondott semmit. Tapasztaltak pedig nem tul tapasztalt..

2011. jan. 18. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt...
2011. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18:24

Nos örültem magamnak, és megbeszéltünk egy következő talit, de szerintem egyértelmű volt, hogy viszonzom az érzelmeket. Aztán még egyszer találkoztunk, és én is vallmosásosdiztam. De amúgy ő is sírt, hogy bevallotta, én meg nem akarom őt. Mondjuk nem tudom, ne bízd el magad, én nem egy "oké"-val reagáltam le, és nem is kérdezte, hogy én érzek-e valamit iránta. Csak bevallotta, és várt, meg ölelgettem utána néha.

2011. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mar nem nagyon bizom mar abban, hogy esetleg o is akar valamit, csak ugy erzem, hogy valamiert nem mer semmit mondani. Ez persze csak egy egyszeru megerzes... De felejteni nem tudom, mert minden nap latom es nekem ugy nem megy, valamint,ha talalkozok vele, neha mar o maga se tudja, hogy koszonjon vagy ne koszonjon, nezzen ram vagy ne nezzen ram... En meg nem birom ezt a bizonytalansagot, de mar szegyellem magam elotte, hogy megint odamenjek hozza, hogy mi van akkor...
2011. jan. 18. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Mást nem tehetsz, csak légy türelmes.
2011. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!