Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Mit jelent egy fiunal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit jelent egy fiunal az, ha miutan egy csaj elmondja nektek, hogy tetszetek neki annyi a valaszotok, hogy jo?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mindenre azt mondom, hogy "jó", ami nem rossz.
2011. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ja ezt hogy nem rossz azt jelenti. de a testbeszédéből lelehet venni hogy mit gondol rólad ő. valószínűleg hogyha kettesben voltatok akkor neki is bejössz te de majd ezt megbeszélitek.
2011. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy egyszerűek vagyunk és fölöslegesnek találjuk a hosszabb bonyolult válaszokat. esetleg meglepődünk és így álcázzuk azt hogy perpill erre most sz*rt se tudunk válaszolni.
2011. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kingaa1 ***** válasza:
Szerintem erre nincs amit mondjanak, ők ilyenek, magukban talán örülnek a ténynek... de nem mutatják mindig ki... ha meg állandóan csak ennyit tudtok beszélni, akkor nem érdemes vele foglaloznod, egy kapcsolat egyik alapja a kommunikáció, ha megöregedtek, másotok sem lesz, mit a kommunikáció:)
2011. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért nem gördítetted tovább a beszélgetést.

"Ezt most hogy értsem, hogy "jó""?

Én nem lennék biztos abban, hogy Te is tetszel neki, mert ha így lenne,akkor azt mondta volna.

2011. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Jó" és utána ott hagyott? Vagy mosolygott rád? Vagy mi volt a szitu? Több infó jó lenne, így nehéz megmondani.
2011. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy még gyerek. Régen én sem tudtam erre normálisan reagálni.
2011. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem szemelyesen mondtam el neki, hanem MSN-en.

Tudom, hogy igy hulyeseg volt, de elobe nem ment volna.

Hat elmondtam neki; mondta, hogy jo; kerdeztem tole, hogy ennyi, amire o annyit mondott, hogy igen, ennyi. Es utana csond uralkodott el; gondoltam hagyom kicsit, hogy "emessze" meg a dolgokat; es mondtam, hogy mennem kell, es lementem.

Azota persze sokkal kedvesebb a srac; koszon, ha kell tobbszor, van, hogy int, szemebe nez; de azota nem beszelunk egymassal szemmit.

2011. márc. 24. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, azt jelenti, hogy tudomásul vette. Még emészgetnie kell ugyan, mert nyilván az a típus, akinek nem dolgoznak túl gyorsan az agytekervényei. Biztos azon gondolkodott, hogy a tetszik most jó válasz e ré nézve, vagy rossz..:)
2011. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a "jó" nál lényegesebb az h hogy viselkedik. Majd eldöntöd. Hogy viselekdik veled.
2011. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!