Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (Lent kifejtve)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy látásból ismerek egy fiatal buszsofört.

Nekem nagyon tettszik, talán én is neki. Csak ritkán tudok menni az ő járatával.

Nem vagyok az a kezdeményező típus, meg gondolom ragadnak rá a csajok rendesen.

Mit gondoltok iwiw-en megírhatnám neki, hogy tettszik és szeretném megismerni ?


2011. jan. 18. 16:54
 1/3 A kérdező kommentje:
19/L
2011. jan. 18. 16:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit veszítesz ha megírod?? Leírom milyen lehetőségek jöhetnek szóba a "vallomásod után"

1. elolvassa a levelet,és jót nevet rajta,,majd elmondja a feleségének/barátnőjének,hogy van egy titkos hódolója

2. elolvassa,és mivel egyedül él,és te is tetszel neki,így visszaír,esetleg egy randit is kér tőled.

3. elolvassa,de nem fog komolyan venni,mert igazából fogalma sincs arról,hogy ki írt neki(minden utasra egyformán mosolyog,és nem jut eszébe az arcod

4. elolvassa ,de kínosnak fogja érezni,így ha legközelebb látni fog kínjában elfog fordulni.(zavarban lesz)

5. Olvasatlanul törli az üzenetedet

6. Nem olvassa el,mert spamnak gondolja

7. Elolvassa,és visszaír,hogy bocsi,de ő nem akar tőled semmi..(de továbbra is szállít utasokat)

8. elolvassa,de amikor megtudja,hogy tini lányka vagy rögtön felejtős leszel a számára..

9. A felesége /barátnője/élettársa olvassa el,és akaratlanul vitát szít a kapcsolatukban..

10. Minden ismerőse/rokona/haverja elolvassa,és ennyi..


Na melyik a legjobb lehetőség szerinted?

2011. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Igazad van hogy sok veszteni valóm nincs.

Jó lenne ha a 2. lehetőség jönne be. :) Ha nem szerintem rá se bírnék nézni...

2011. jan. 18. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!