Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez komolyan ciki? (Lent kifejtve)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komolyan ciki? (Lent kifejtve)

Figyelt kérdés
Felvettem iskolába egy olyan ruhát ami alá akárhogy néztem nem kell melltartót venni mert rondán kilóg hátul. Elmentem benne suliba és azzal cukkoltak hogy nincs rajtam melltartó most ez miért baj könyörgöm?
2011. ápr. 26. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
hanyadikos vagy?
2011. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
10.
2011. ápr. 26. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ő figyelj. 10 évesen még nem lehet olyan hű de nagy melled. Gondolom én férfi fejjel. De Ha igen akkor vannak olyan melltartók amik vákumossak és nincs semmilyen pánt. De szerintem még fiatal vagy te ahhoz hogy olyan ruhába menni.


17F

2011. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem 10 éves hanem 10.es :D szóval kb 16 lehetsz. De nem is ez a lényeg.Ne érdekeljenek a többiek.Miért lenne gáz?

Ha nem áll rondán a melled,nem kell minden ruhába melltartó,valamiben meg is van vastagítva a mellnál az anyag,az is azért van,h ne kelljen melltartó.Persze ha zavar,vegyél fel szilikonosta,aminek a hátulja is szilikonos :)

2011. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Upsz gyorsan olvastam és azt olvastam hogy "Hány éves vagy?" Hát ő figyelj, az előttem postoloval értek egyet. De ha küldesz egy képet meg mondom hogy ciki-e vagy jó :P. De 16-17 évessen még nem lehetnek olyan hű de nagyon ronda melleid.
2011. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

LOL nem 10 éves,hanem 10. évfolyamos xD.

Amúgy meg nem ciki ez egyáltalán,a többiekkel meg ne foglalkozz.De én még nem hallottam oylat,hogy az ronda lenne,akkor a melltartód ronda sztem

2011. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ciki ha egy ruha alól kivan a melltartó.... Épp ezért nem is vettem fel. A melleim méretével és formájával meg az égvilágon semmi baj sincs.
2011. ápr. 26. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Na hát akkor meg ne aggódj :D Sőt a fiúknak még csináltál egy jó napot :)
2011. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!