Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelent egy pasinál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent egy pasinál? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy srác, pontosabban eddig még sosem voltam ennyire szerelmes senkibe. Msn-en szoktam vele beszélgetni, többször találkoztunk élőben (elég messze lakunk egymástól).

Néha kedves, néha kevésbé. Mikor már úgy érzem, "na jó, most feladom, és kiszeretek belőle, ő tuti akkor keres". Sejti szerintem, hogy szeretem. Pár napja ezt konkrétan (egy buli után, ahol ő nem volt egyébként) megírtam neki sms-ben, hogy nagyon hiányzik, és hogy szeretem, persze körülírva, de totál levágós volt. Nem kaptam semmilyen választ, se sms-t, se msn-en nem írt rám, holott ő is fennt volt. Mért csinálja ezt? Illetve, ha nem akar semmit, akkor mért keres? (mindig jól tud időzíteni:S, mikor már múlna az érzés) Mit tegyek? Keressem, kérdezzek rá, vagy hagyjam, hogy ez lecsengjen?

22/L (ő is annyi idős, mint én)


2011. febr. 5. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Keresd meg, beszéld meg vele!

Bár ez eléggé úgy tűnik, mintha nem kellenél neki, azért ha ügyes vagy megszerezheted magadnak. Lehet,hogy ő mint barát gondolt rád eddig, de ha megbeszéled vele, találkoztok, akkor elképzelhető, hogy megváltoznak az érzései.

2011. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kell neten ismerkedni?
2011. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

amúgy csak megjegyzésként:

számtalan példa azt a tézist igazolja, hogy a kapcsolatfüggőségben szenvedő emberek akár online is nagyon hamar beleszeretnek emberekbe, egyfajta lehetőséget látva bennük magányos állapotuk megváltoztatására.

Csak gondolkodj el ezen!

2011. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem csak provokál..pontosan tudja hogy milyen helyzetben vagy.Szüksége van arra hogy odalegyenek érte.."az elfelejthetetlen"címszóért teper.De semmit sem akar tőled.Esélyed akkor lenne ha te csinálnád vele ugyanezt.Ha ír ne válaszolj..pár napig aztán csak semlegesen felszínesen..utána meg alakul.Sok sikert!
2011. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mex1313 válasza:
vagy fél kezdeményezni,vagy éppen csak játszik az érzelmeiddel :S jobb ha lecseng...:) Hidd el nekem,találsz majd jobbat :)
2011. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

figy :D ami nektek tuti le esős az nekünk nem :D vagy is inkább mi jobban szeretjük ha kerek perec a SZEMÜNKBE mondják hogy mi van :) pl 1 példa: ha mi azt mondjuk hogy tetszik 1 csaj akkor a csaj el megy esküvőt tervezni :D

míg a pasinak: szimplán föl áll a farka XD nálunk a tetszik: jól néz ki és össze illenek a nemi szerveink csajoknál: szerelmeeeeeeeeees


19F

2011. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!