Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megint csak át akar verni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint csak át akar verni? Avagy ha nincs ló, jó a szamár is? 20/F

Figyelt kérdés
December végén megismerkedtem egy lánnyal. Előtte látásból ismertük már egymást. 2 hete megbeszéltünk egy randit. Minden nagyon jól alakult. Tökéletesen. De a randi előtti napon elment bulizni, ahol megismerkedett egy sráccal és másnap, a randink napján közölte velem, hogy az előző napon megismert srácot választja helyettem. Egy hétig voltak mindössze együtt. Ezalatt kiderült, hogy a csávónak volt egy másik nője is és csak meg akarta őt fektetni. Miután szakított a sráccal megint közeledni kezdett felém. Szánja, bánja de rájött, hogy mégis velem gondolja komolyan. Nagyon szeretném elhinni, hogy így van de nekem nagyon gyanús a nincs ló, jó a szamár is effektus. Mit gondoltok erről?
2011. jan. 18. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
...kicsit azért ja!!
2011. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt már megemlítettem neki is, hogy nem leszek senki potléka de nagyon szabadkozik, hogy nem így van.,....
2011. jan. 18. 16:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2hét alatt 2 srác és 1 nap leforgása alatt rájött, h a másik srác jön be neki....hát, szerintem hagyd a francba, mert ez a lány olyan, mint az időjárás....szeszélyes, mi van, ha elmegy bulizni, és megint találkozik valakivel, aztán téged is ott hagy.....
2011. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó rosszul értelmezted:) Nem 2 hét alatt 2 csávó. Hanem velem kavart először és aztán összejött egy sráccal. Vele járt egy hétig aztán most megint felém közeledik... csak nem tudom, hogy valósak az érzései vagy csak játszik...??
2011. jan. 18. 16:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem kúrd meg, van egy lehetőséged, azt neked is jobb lesz egy ribanc nőstényszamár ha nincs egy hűséges kanca XD
2011. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

akkor utánad keresett valakit, hogy legye viszonyítási alapja és utána rájött, hogy hoppá, Te vagy a nyerő.....

Ne haragudj, h ezt írom, de aki ezt megcsinálta egyszer, az könnyen megcsinálja még egyszer.

Gondold végig, hogy milyen a lány a hétköznapokban, barátokkal és utána döntsd el, hogy adsz-e neki még 1 esélyt.

2011. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Apollo93 ***** válasza:
100%
Haver, objektíven próbáld nézni!Megfektették és most összetört. Veled akarja vigasztalni magát.Nincs ló jó a szamár is effektus ez az. Akármilyen szépeket mond, mondja hogy veled akar komolyat de hé!Ha veled komolyat akarna akkor miért nem téged választott?Én azt mondom hogy béna a csaj és ha jót akarsz akkor elküldöd finoman.
2011. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Apollo93 ***** válasza:
100%
1 hét után megkeféltette magát egy discos arccal?Hallod én nem gondolkoznék:)
2011. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Apollo: Igen ezt is megkérdeztem tőle, hogy akkor miért nem velem jött össze? Erre azt írta, hogy tudja, hülye volt.... Egyébként pont azért szakított vele mert meg akarta fektetni de nem fektette meg...
2011. jan. 18. 17:03
 10/13 anonim ***** válasza:
ne fogadd le hogy nem fektette meg :DDD lehet hogy gyerek rakta ki utána , én nőm is így könyörögte magát vissza , aztán kiderült , hogy mégis meghuzta gyerek :D utána persze lapát volt
2011. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!