Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bunkóság lenne ma lemondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne ma lemondani a randit?

Figyelt kérdés

Ma mennénk, délután és ez lenne az első, amit elég régóta tervezünk, ráadásul ő jön le hozzám, de rettenetesen érzem magam. Fáj a fejem, hányingerem van és percenként rohangálok a mosdóra.


Vajon nagyon megsértődne, ha szólnék neki, hogy nem tudok menni? Vagy várjak, hátha elmúlik?


2011. jan. 16. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj még pár órát szerintem és ha nem múlik el, muszáj lesz neki megmondani, hogy rosszul vagy. Mégiscsak jobb, ha az első randi jól sikerül és nem rontja el a betegséged! Arról nem is beszélve, hogy nem éreznéd jól magad, akkor meg minek?
2011. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp mondd el neki, hogy rosszul érzed magad, de ha nincs más programja, és tud várni x óráig, akkor ha jobban érzed magad addigra, szívesen találkoznál vele.
2011. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát ööö nem is tudom. Lehet megsértődne. Meg első randinak már házhoz is hívod? hmm
2011. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem házhoz, hanem ide a városba...

Többieknek köszi!

2011. jan. 16. 10:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne azt mond neki, hogy fáj a fejed, mert az ilyen tipikus kifogás. :)
2011. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha csak ennyi lenne, vígan elmennék, hidd el :) Nagyon szimpatikus srác, tényleg kíváncsi vagyok rá, de így, hogy kiver a víz, remegek és bármelyik pillanatban rohannom kell a kávézó mosdójába, azért mégsem valami romantikus...
2011. jan. 16. 10:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legjobb ilyenkor az őszinteség. Hívd fel mondd el neki, hogy lehet hogy kifogásnak tűnik, de tényleg nagyon rosszul vagy pillanatnyilag, és nem akarod, hogy tönkrevágni a délutáni programját. Ha pár óra múlva jobban leszel, akkor szólni fogsz neki, de tudja a srác, hogy mire számítson. Ezt csak azért ajánlottam, hogy nehogy az utolsó pillanatban mond le a randit, mert az neki sem esne jól.
2011. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért vagy rosszul, mert izgulsz?
2011. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!