Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal kb.2 hónapja. Eddig sajna csak 2 randit tudtunk összehozni, mert elfoglaltak voltunk(de ez nem lényeges). Tegnap volt a 2. randi és elég nyögve nyelősen ment, de jól megvoltunk. Már elég sok beszédtéma megvolt, gyakorlatilag kis is lőttük az összeset, meg kicsit félénk ahogy észrevettem (talán tapasztalatlan még). Hova menjünk következő alkalommal? Hogyan próbáljak meg hozzá közeledni még jobban?

Válaszokat előre is köszönöm. (csak értelmes válaszokat várok)


Én 20F

Ő 18L


2011. jan. 15. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Kiderítetted már, hogy mit szeret csinálni a szabadidejében?
2011. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy szürke hétköznapjai vannak, meg elég sok ideje elmegy gyakszival. Egyébként én is erre gondoltam hogy kéne találni vmi közös elfoglaltságot. De mást ötletet is meghallgatok.
2011. jan. 15. 14:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a billiárd tökjó ilyenkor - már ha tudsz -, ha bénázik akkor tudsz neki segíteni a helyes tartásban, stb. - kis testkontaktus is, ebből észre lehet venni hogy mit szól a közeledéshez, persze ne tapizd vagy ilyesmi :) -, bénázhatsz te is, mert az vicces tud lenni; hagyod nyerni. Közben beszélgettek és nem csak egymással szemben, egymás mellett ültök. Én azért szeretem az ilyet, mert tök oldott végig. Esetleg a bowling is jó ötlet, csak én azt nem szoktam :D
2011. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

19:18 Eddig életemben egyszer biliárdoztam, vagy 5 éve:D

Bowlingozni meg egyáltalán nem tudok. Igazából megkérdeztem tőle hogy nem lenne kedve eljönni megtanulni táncolni (nem ilyen mai szarok, hanem klasszikus), meg a tanárt is ismerem régről, szóval nem lenne gubanc.

Igazából most a válaszára várok, hogy eljönne-e.

Elmennék vele moziba is pl, csak tök hülye filmeket mutatnak manapság, hozzám meg még nem akarom elhívni. Pláne hogy mindig van vki itthon és az tök zavaró.


Köszönöm az eddigi válaszokat, de még mindig várom az alternatívákat.

2011. jan. 15. 21:12
 5/10 Tyler913 ***** válasza:

Pedig a mozi elegge jo harmadik randi-helyszin,nem kell beszelgetni,csak ultok egymas kozeleben,nyomjatok egy talbol a popcornt,utana setaltok egyet,hazakisered,csok a kapualjban,ilyesmi;)


Ez a "kilottuk az osszes beszedtemat"-dolog fura nekem.Regen en is feltem tole,hogy "jaj mirol fogunk mi beszelgetni orakon at",de basszus,vannak barataid is gondolom,es veluk is mindig elbeszelgetsz mar evek ota,nem? Szoval mindig van mirol beszelni,csak nem kell izgulni,hogy elfogy a tema,es akkor nem fog.Nem szamit,mekkora baromsag,a lenyeg,hogy mindketten elvezzetek.Egyebkent tegnap egy masik kerdesre adott hozzaszolasomban erintettem a beszelgetes temajat is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Itt megtalalod,a 4:01-es vaszolo vagyok en.

Egyebkent ha tapasztalatlan,az annal jobb,nem kell izgulnod,hogy kinevet,ha valamit elrontasz,vagy nem a "bevett szokas" szerint csinalsz.

2011. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

22:26 Most eléggé a mozin töröm a fejem. Csak fogalmam sincs, hogy milyen filmre vigyel el. Eddig azt mondta, hogy nem nagyon szereti az ilyen animációs, meg mesefilmeket, szóval egy fokkal komolyabb kellene, de nem ilyen dráma meg ilyesmi.

"csók a kapualjban": :) Hát igen most már "tervezem", bár autóval járok (micsoda szerencsétlen vagyok ugye?!).

A tánc-felkérésemre nemet mondott, mert nincs ideje meg pénze (mondjuk éreztem szinte ahogy kiejtettem a számon). Kár, mert állandó közös elfoglaltság lett volna. :S

Ha kérhetem, akkor még segítsetek, előre is köszönöm.

2011. jan. 17. 23:35
 7/10 Tyler913 ***** válasza:

Utolso vagyok megint:

a kozos tancorara jaras szerintem a mar "halado" paroknak valo,akik legalabb par honapja egyutt vannak.De Ti meg csak a masodik randin vagytok tul,szoval szerintem korai volt az ajanlat.

Filmnek szerintem valami konnyut valassz,ne feltetlenul romantikusat,de lehet egy vigjatek vagy valami ilyesmi.Ha

meg nem csokoltad meg,es szeretned az elso csokot kivitelezni egy jol sikerult randi utan,akkor celszeru olyan randihelyet valasztani,ami a lakasahoz kozel van,hogy gyalog haza tudd kiserni.Szerintem igy romantikusabb,mintha a kocsiban probalkoznal.Van idod szepen ravezetni,tajolodni,es mire visszaertek a lakasahoz,adja magat a helyzet.

2011. jan. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tyler913 ***** válasza:

Re:Mivel kertel meg segitseget,hat irhatok par tippet,bar nem tudom,milyen szinten allsz,lehet,hogy par dolog bagatellnek hat:

Ahogy az elobb is irtam,en nem tartom annyira szerencsesnek az elso par randin,ha kocsival hozod-viszed a csajt,nehezebb ugy beszelgetni,valahogy az egesz szituacio necces.En ezert szoktam mindig olyan helyet kivalasztani,ami kozel van a lakohelyehez,vagy pedig olyan helyet valasztok,ami kb. egyenlo tavolsagra van,es hogy hogy jut oda,azt oldja meg o.

Maga a kozeledes fizikai eszkalacio:kicsi,alig eszreveheto erintesektol haladva a folyamatos testi kontaktusig.Erthetobben: mikor beszelgettek,setalgattok,alig eszrevehetoen megerinted a vallat,kezet,szokja csak meg,hogy hozzaersz,legyen termeszetes.Ahogy ezt egyre inkabb elfogadja,lehet eszkalalni: megfogod a kezet,"baratian" atoleled,mikor ultok a hata moge teszed a kezed,stb.

Ha jol eszkalaltal,a csok maga mar gyerekjatek.Erdemes kicsit "megtervezni",keresni egy olyan helyet,ami kicsit intimebb,nem zavarnak meg.Ez lehet egy park,kicsi sarok egy kavezoban,vagy a mar emlitett klasszikus,a kapualj.Az utobbira vonatkozoan nezd meg a Hitch (Randiguru) cimu film ide vonatkozo jelenetet,gyakorlatilag igy mukodik a dolog (90-10,kulccsorgetes,stb.)

Remelem,segitsegedre voltam,ha valamire kivancsi vagy meg,ird meg.

2011. jan. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Fúú te nagyon érted a dolgodat. :)

Talán lehet te vagy a magyar randiguru. :)

Szerintem célszerű lenne privátban megbeszélnünk a dolgokat.

2011. jan. 18. 20:58
 10/10 Tyler913 ***** válasza:
Koszi szepen a dicseretet,bar azert nem tartom magam profinak.Elegge keson ero voltam,par eve meg semmit nem tudtam a lanyokrol,es sok hibat kovettem el,mert sajnos nem volt kitol megtanulnom a csiziot.Azert szoktam ezen a forumon osztani az eszt,hatha vannak olyan sracok,akik hasonlo cipoben jarnak,mint en anno.Ugyhogy persze,szivesen segitek,ha igenyled.Asszem be van allitva,hogy tudj nekem privit irni.Szep napot!
2011. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!