Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszek neki? bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, aki nagyon tetszik nekem. Talán ő a legelső, akibe igazán belezúgtam. Mert már mindig várom, hogy lássam, halljam a hangját... ÉS észrevettem, hogy furcsán viselkedik, ha a közelemben van. Ha meglát engem, akkor elkezd hülyéskedni, hogy vicces legyen, felfigyeljek rá és akkor folyton rám néz. Meg órákon is sokszor néz rám, és ha rámosolygok, visszamosolyog, és mélyen a szemembe néz. Tetszek neki?
2011. jan. 14. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Tipikus tini p*csa vagy
2011. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok vele :S


Előttem szóló: Te meg egy tipikus bunkó. Az a pi*csa, aki, ha tetszik egy fiú akkor rámászik, megszerzi magának, akármibe kerül aztán csak úgy eldobja.

2011. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak bemeséled magadnak ezeket. Jellemző a Te korosztályodra. Minden kis apró csetlő-botló jelet annak veszel, hogy szerelmes beléd.
2011. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát sztem igen,de lehet az is hogy sima osztálytársi viszon mert van az osztályomba egy fiu aki az utóbbi időbe egyértelmü jeleket ad lehet azt hitte nekem tetszik ő mert órán többször ránéztem de csak sima osztálytársi viszony az én oldalamról.Szoval sztem próbálj egyértelmü érzelmeket táplálni és ha távolodik akk sima osztálytárs,ha viszonzi még lehet belőle valami de mindenáron járni akarsz vele akk ezt ne próbáld ki mert bukta lessz az egész:)

14/L

2011. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!