Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha belezúgtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha belezúgtam egy olyan pasiba aki biztos, hogy nem fog velem összejönni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tanulj tovább egy jónevű egyetemen.
2011. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
miért ne jönne össze veled?
2011. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok egy szépségkirálynő, és nem is ismer igazán. Volt egy barátnője, de ő egyáltalán nem olyan stílusú mint én.
2011. jan. 14. 17:46
 4/13 anonim ***** válasza:

Jajj istenem!


"nem olyan stílusú..."


Nincs is két egyforma ember, és az a helyzet hogy kevesen vannak akiknek csak egy barátnőjük van egész életük során, és mindegyik más általában....ez nem jelenti azt hogy nem kellesz neki 100%-ra!


Az viszont szokott egyezni valamennyire, hogy milyen a külseje ezt arra értem, hogy molett vagy karcsúbb sportosabb, de az is egyezik általában, hogy EMO-s barátnői voltak vagy normálisak...


Szóval, miben más a stílusod?

2011. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

most Istenkém :) , attól , hogy te nem vagy olyan stílusú , attól még az nem azt jelenti , hogy nem lenne nála esélyed.


Meg azt mondtad , hogy csak VOLT neki, tehát már nincs, valami oka volt hogy már nincsenek együtt , lehet nem jött be neki az a stílus amit a csaj képviselt.

2011. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát ő festeti a haját, cigizik stb... Én egyáltalán nem ilyen vagyok. Alkatra, hát magasabb nállam, meg lehet, hogy egy kicsit vékonyabb is, de nagyjából stimmel.
2011. jan. 14. 17:53
 7/13 A kérdező kommentje:
A csajnak van barátja, ő csak második volt.
2011. jan. 14. 17:54
 8/13 anonim ***** válasza:

Szóval ellentétek lennétek?


Te húsosabb vagy mint ő? Nem cigizel...nem iszol...nem vagy bulizós...nem jársz fodrászhoz..se kozmetikushoz...szóval ilyesmi?

Hány éves vagy?

2011. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

igazából 2 dolgot tehetsz :


1. odamégy hozzá , beszélgetsz vele, aztán majd kiderül , hogy mi lesz.


2. Nem mégy oda hozzá , kerülöd, nem gondolsz rá , elfelejted.

2011. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
15
2011. jan. 14. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!