Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszer feltettem itt egy kérdést a képemmel és szinte csak pozitív válaszokat kaptam. De amikor írok közösségi portálokon csajoknak akkor b@sznak válaszolni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 22:02
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:

Valószínű ez fog téged vissza. Mintha tudatalatt elekrülnéd azokat a lányokat, akik normálisak, és csak azokkal jössz össze, akikkel úgyis tudod, hogy nem lesz hosszútávú kapcsolatod, mert így ugye nyitva marad az a kiskapu, ami a volt barátnődhöz nyílik...gondoltál már erre?


20/l

2011. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is.Talán könyebb lenne,ha újra szerelembe esnék...
2011. jan. 10. 22:54
 33/59 anonim ***** válasza:

veled egykorú vagyok.az elején poénból olvasgattam ezt az oldalt,és azért,h jó nagyokat kacagjak a bolondokon.olvasgatom a kérdéseket,és a válaszokat,és hihetetlen számomra,h milyen problémáitok vannak.ha nekem ilyen jellegű gondjaim lennének,én lennék a világ legboldogabb embere.de mindegy.rájöttem ha oltalak titeket,az csak a saját magam szórakoztatása,pedig általában beleírom azt is,h mit kéne csinálni.amit most leírok kicsit kemény lessz,ne haragudj,de ilyenné tett az élet.


Tudod barátom a képedről ítélve lehetne nőd.látszik rajtad,h nem vagy annyira görény.ha már nem olyan a fejed mint a mohácsi befutó lónak,akkor mi az anyádért nem használod ki?Tudod van sok nálad csúnyább gyerek,akikhez képest hatalmas előnnyel tudsz csajozni.vagyis tudnál,de töketlen vagy hozzá,vagy kényelmes.aki interneten csajozik,az arra nem hajlandó,hogy felkeljen a székből,és kimenjen az utcára.ha értenél a nőkhöz,akkor lenne vkid,aki becsülne és szeretne.ha te azt mutatnád magadból,amire egy érett nő vágyik,akkor lenne vkid.ha tudnád azt,h miről is beszélek,akkor már tettél volna ellene,és lenne már vkid.elárulom azt is,azt te kell észrevedd 24 évesen,h kihez mész oda.így el tudod kerülni a retkeket is.jók azok a retkek pedig vmire,használtam sokat az utóbbi 10 évben.tehát ha még nem vagy nagyfiú,akkor miért akarsz nagylányt magad mellé?

ha nem tudod,h kell a jó bort csinálni akkor miért veszel szőlőt?ha te egy nagylányt akarsz,akkor azt tudnod kell,ki a nagylány már,miről ismered fel,h kell megnyerni.

emberek közé kell menni,és kinyitni a bagólesődet,és menni fog.nem csak egy joint ideiglenes tárolására való ám a szád.


remélem elgondolkozol azon amiket írtam,és most nem arra figyelsz,milyen választ írj nekem.ébredj fel arany fiam,mert így sok dolgot be fogsz bukni az életben.

2011. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:

Így van:)

Elnézést, ha a hozzászólásaim egy kicsit átmentek zaklatásba.


20/l

2011. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam,hogy nem megyek az utcára.Csak ott elég nehéz csajozni.A szórakozóhelyek?Okádék egyéjszakás max ami összejöhet.Baráti társaságban nagyon nincsenek nők szóval ez is kilőve.Az egyetemen meg normális csajt elvétve találni.Akit megtalálok az vagy foglalt vagy csak a tanulás érdekli vagy egyszerűen én nem jövök be neki.Gondolom könyebb lenne,ha BMW-el mászkálnék meg ilyenek.De az meg jelenleg lehetetlen.
2011. jan. 10. 23:06
 36/59 anonim ***** válasza:

"Volt pár egyéjszakásom."


Na az ilyen férfi jobb is, ha nem kell senkinek. Maradj csak a retkeknél és tömd őket, az a te szocializációs környezeted. Nőként én nem érnék hozzád, annyi szent.

2011. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm most már ezt is tudom! :D

Talán nem normális,hogy az ember egy hosszú kapcsolat után megpróbálja kiélni magát?Mi a kivetnivaló ebben?Nem kaptam el semmit.Akkor?Nem bírom az ilyen hülye mentalitást...

2011. jan. 10. 23:18
 38/59 anonim ***** válasza:

Össze-vissza dugni a hülye mentalitás, s nem minden luvnyában megmártani a farkincádat. Elvette az agyad a médiából ömlő szenny, javaslom költözz be a valóvilágba, ott vannak hozzád illő ribancok.


Az meg skandalum, hogy "retkezed" a nőket, de azért dugni jók. Szerintem a retek a retekhez való, tebenned pedig nulla tisztelet, nulla erkölcs. Ezért nem állnak szóba veled a normális nők.

2011. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:

"Össze-vissza dugni a hülye mentalitás, s nem minden luvnyában megmártani a farkincádat."


Jav.: s minden luvnyában megmártani a farkincádat.

2011. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
Talán mert ez az igazság!A normális nők nyilván nem azok.De akik egy mondat után adják magukat és bármiben benne vannak azok mik?Úgy látszik ezt csak férfitársaim és a normálisan gondolkodó nők érthetik.
2011. jan. 10. 23:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!