Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszer feltettem itt egy kérdést a képemmel és szinte csak pozitív válaszokat kaptam. De amikor írok közösségi portálokon csajoknak akkor b@sznak válaszolni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 22:02
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az előző barátnőd túl jó nő volt, vagy még mindig nem vagy túl rajta és ezért méred a "jelölteket" mindig hozzá. Nem?


20/l

2011. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre minél többet foglalkoztam ezzel annál nehezebben ment... Beleuntam és feladtam... Körülbelül rá fél évre megismerkedtem a párommal, nem netten és nem buliban. 2 éve együtt vagyunk és lekopogom nincs semmi probléma köztünk. Lényeg: Szerintem ne keresd mert úgy nem találsz, de viszont ne zárkózz el a nyilvánosságtól, eljön a te időd. Csávó vagyok szóval nem mondom, hogy tetszel :-D De amúgy semmi probléma nincsen veled
2011. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy aranyos,kedves,szerető,hűséges,szelíd(ágyban ne! :P),gondoskodó stb. sorolhatnám.
2011. jan. 10. 22:32
 24/59 anonim ***** válasza:
Ez minden 2. nőre ráhúzható,egyedit keress,aki tényleg megfog és nem tudod levenni róla a szemed,na az az igazi :)
2011. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
Az a vicc,hogy a volt barátnőm nem volt egy cicababa.Az a tipikus barátnő típus volt.Imádtam és igen most is sokszor hiányzik.De lehet csak az érzés amit éreztem iránta.Nem tudom eldönteni.Azóta volt egy pár egyéjszakás kalandom de minél több volt annál inkább hiányérzetem támadt. :S
2011. jan. 10. 22:34
 26/59 anonim ***** válasza:

Szeretnél megint szerelmes lenni:) Szeretni valakit és szeretve lenni:) ...értem én. Hiányzik a stabilitás és a biztonságérzet, amit egy komoly kapcsolat nyújt. De amúgy ti rendesen lezártátok, átbeszéltétek a kapcsolatotokat?


20/l

2011. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:

Rendesen lezárta velem...

Megbeszéltük a dolgokat.Aztán még párszor próbálkoztam de hajthatatlan.

2011. jan. 10. 22:41
 28/59 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyének fogsz nézni, pedig elég sok igazság van ebben: amíg így rágörcsölsz, addig nem találsz senkit. Fókuszálj másra.
2011. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

Szóval a lány részéről vége, és most az a kérdés, hogy ezt te teljes szívedből el tudod-e fogadni? Lelked mélyén reménykedsz-e még, hogy talán egyszer majd (egy távoli galaxisban:P ) esetleg újra együtt lesztek?


20/l

2011. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:
Reménytelen.De igazából nem is illünk össze.Szóval ésszerűen nézve jobb ez így.Viszont érzelmileg teljesen más van.
2011. jan. 10. 22:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!