Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan pasival megismerkedni aki eltart de nem kell szexelnem vele? Vagy pici a farka hogy ne fájjon

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 23:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Aha igen neked meg annyi eszed van:D Az anonimitás előnyével felfegyverkezve ír ilyeneket való életbe biztos szégyelné a pofáját... A kérdése 1ben az etnikumát is elárulja de 1ébként nem fogsz olyan pasit találni mivel ha itt kérdezel akkor biztos nem vagy olyan bomba nő mert akkor már rég lenne olyan csávód aki eltart. Szal áhh mind1 nem is idegesítem magam:D meg am is fake a kérdés nézzétek már meg nem is válaszol rá vissza idegesen. Vagy lehet nem is tud rendesen írni:D
2011. jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Neked meg az állandó válaszod, hogy az etnikummal jössz.:) Gratulálok ha neked ott dől el minden. Értelmes gyerek vagy biztos.
2011. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ez akkora kamu kérdés, hogy oda meg vissza :D
2011. jan. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

hidd el , hogy annyi pénzből amennyiből téged kéne eltartania lazán találna olyant akit meg is kurhat :D

eleve mondjuk nekem nem is kéne egy ilyen retek pénzéhes nő

lustaság bas.za a nyomort ...

2011. jan. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
amiatt szeretnék hogy ne kelljen reggel felkelni dolgozni szeretek 10ig aludni meg vásárolgatni kajáldában enni de nem vagyok nagy igényü ha havi 100at adna elég lenne és kedves lennék vele, ápolgatnám, simogatnám a kezét, beadnám a gyógyszereit, kaját adnék neki,teát föznék, kimosnék neki,csak szexelni ne kelljen. mert a pasik mindig azt akarják olyat könnyü találni aki támogatna szexért cserébe de az olyan k....s, meg én utálom a szexet. és nem találkoztam még kisf....u pasival lehet ezert de nekem fajni szokott.
2011. jan. 10. 10:06
 26/33 A kérdező kommentje:
meg olyan kéne ahol lakhatok is,mert nálunk fütés sincs több a törlesztörészlet mint anyu fizetése egy gyerekágyon alszom jo elférek rajt mert nem vagyok magas de akkor is.ha bármir veszek a tesom kikutatja elhasznalja a ruháimat volt 2 db régi 200asom direkt nem költöttem el ezüst és azt is elvették tölem.és sokszor jön be egér.
2011. jan. 10. 10:10
 27/33 anonim ***** válasza:
de internet az van :DDD kamu ..
2011. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
na ezt is pasival vetettem a netet akit hitegetek hogy majd lesz szex.1 évet aláirt mobilnet
2011. jan. 10. 12:59
 29/33 anonim ***** válasza:
És nyílván nem mondta fel és náladhagyta. Aham. Értem.
2011. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
többe kerülne ha felmondaná igy csak 4000 havonta.de még találkozgatunk csak már mérges nagyon
2011. jan. 10. 13:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!