Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan pasival megismerkedni aki eltart de nem kell szexelnem vele? Vagy pici a farka hogy ne fájjon

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 23:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Lol, sehol...
2011. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy megnevezhetetlen karakter, egy definiálhatatlan karakter, anti karakter...egy kúltúrbarbár!
2011. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

De amúgy azt sem értem, hogy miért fájna?

12 éves apró cigányfattya vagy, hogy el akarod tartatni anélkül a redvás pics*dat hogy ne kelljen dolgozni?

2011. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
akkor nincs is ilyen pasi? pedig akár 80 90 éves is jó lenne vagy valaki aki rám hagyná a pénzét ?
2011. jan. 9. 23:26
 15/33 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem Te egy komolytalan 9-15 év közötti fiú/lány vagy aki viccesnek gondolja az ilyen kérdéseket.
2011. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
18l és komolyan gondolom
2011. jan. 9. 23:29
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Hehehe XDD

Te csinálod jól. :D

Menjél öreg klubbokba, ott a sok vén szerencsétlennek tuti bejönnél. :D

2011. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
74%
Akkor meg pusztulj meg ha 18 évesen ilyen a felfogásod.
2011. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Elég szomorú amit írsz, de megkérdezhetem hogy mi az oka ennek a döntésednek, hogy ilyen férfit keresel? Rossz családi háttér, vagy szörnyű anyagi körülmény? Mert ezek vezethetnek ám ilyen gondolatokhoz. Ha baj van, akkor azt is leírhatnád, hátha abban előbb tudunk segíteni, ha meg nincs, egyszerűen csak kényelmesen akarsz élni, akkor: én nem tudok ilyen pasit, bár valószínűleg van.A te döntésed, felnőtt nő vagy, de gondold át jól előtte, ha utána szerelembe esel valaki másba, nem hiszem hogy a férjed hagyná hogy elhagyd, elvégre nyilván sokat fog fizetni azért hogy vele légy. Úgyhogy aludj még rá párat!
2011. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Moszuke ***** válasza:
hát én nem bántalak mert te legalább őszinte vagy és nem játszod meg magad.
2011. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!