Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem állnak szóba velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem állnak szóba velem a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Rondának és butának sem gondolom magamat, a külsőmet és az eszemet is dícsérték már (nem hozzátartozók), de képtelenség úgy felhívni magamra a társkeresőn a figyelmet, hogy levelezzenek és ismerkedni akarjanak velem. Nem is hibáztatom a lányokat, kapnak naponta 20 levelet, abból aztán válogathatnak.


Miről szeret hallani először egy levélben egy huszonéves korának elején járó lány? Milyen témák imponálnak neki? Valami nagyon extrát és különlegeset kell sajnos felmutatni, hogy komolyan vegyék az embert... :(


2011. jan. 9. 22:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Szia,akarsz velem ismerkedni?" és ha tetszesz neki akkor szerintem vissza fog írni és onnantól jöhet az ismerkedés."


A legtöbb lány kiírja az adatlapjára, hogy "egymondatos levélre és sablonszövegre nem válaszolok". Megteheti, mert kap napi 20 levelet.

2011. jan. 9. 23:20
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy ideig nagyon kreatív voltam. Nem értettem, miért kapok kevés választ. Aztán meguntam, írtam egy sablon levelet, amit kiegészítettem időnként egy sorral. Elküldtem minden szimpatikus lánynak és ezzel volt a legnagyobb sikerem.
2011. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
CSatlakozom az utolsó komihoz. Anno énis ugy körbeküldtem a csajoknak az előre megirt leveleimet.És akinek bejöttem utána az visszajelizett és felvettem pl msnre.
2011. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzáfűznék, hogy sablon szövegem kb. 5 soros és nincs tele helyesírási hibával. Lendületes, de nem erőszakos.
2011. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!