Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit számít a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít a külső?

Figyelt kérdés

Tudom , hogy ez sablon kérdés , de jelenleg ahogy most kinézek ugyérzem , hogy 50-ből ha 1 csajnak bejövök ..

Képet nemrakok fel , ha lekéne írnom , átlagosnál sztem jobban nézek ki , zselézett haj , szolárium , piercing , barna szem , 180 magas.

Elszántam magam , hogy nekiállok edzeni , és nyáron veszek egy régebbi bmw-t , talán akkor felvigyelnek rám a nők ( egyenlőre most csak rondább csajok nyomulnak )


2011. jan. 7. 15:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, egyik se utal arra h jól nézel ki, kivéve a magasság. Attól még simán lehetsz csúnya, és ha 50-ből 1 csajnak jössz be, akkor valszeg az is vagy. De h vigasztaljalak, én még csúnyább lehetek, mert sose jöttem be senkinek.
2011. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem RAJ lehetsz
2011. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem szeretem a barna szemet, uncsi, a zselés haj kommersz, a szoli és piercing meg undorító egy pasinál. 180-nal még csak magas sem vagy. Felőlem vehetnél rolls royce-t is, akkor sem tetszenél. Érd be a ronda csajokkal.
2011. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Hű de válogatós a legutóbbi kommentelő. Mondjuk arról hogy barna a szeme meg "csak" 180 magas (ami szerintem teljesen megfelelő magasság) nem tehet az illető, szóval ezért esélyt sem adni nem fer, de a többivel egyetértek. Szoli meg zselé nem kell, max hajhab, meg ez a bmw-s dolog sem nyerő a legtöbb csajnál.
2011. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

már le is írtad az okot.

ha elég bunkó vagy, akkor mit vársz?

ez sugárzik is rólad, ha meg sem szólalsz, nem teszel semmit, akkor is érződik.


amúgy miket csinálsz, hogy bunkónak tartanak?

2011. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
általában beszólogatok pár embernek , meg talán maga a hangnem.
2011. jan. 9. 13:10
 17/24 anonim ***** válasza:
90%

ez nem olyan nagy gond, ha a lányokkal udvarias vagy, nem lenéző hangnemben beszélsz velük.

szerintem jó lenne, ha összejönnél egy rondább lánnyal, aki hajt rád, mégha Neked nem is tetszik.

a nők/lányok jobban érdeklődnek egy olyan pasi után, akinek van valakije, de nem azért, hogy direkt belerondítsanak a kapcsolatba, hanem ez már figyelemfelkeltő számukra, nem lehetsz olyan rossz pasi lehetsz, ha van barátnőd.

akkor magabiztosabb leszel, még akkor is, ha nem jön be a nő, akkor jobban tapadnak a nők, ha van valakid, hidd el.

meg legalább gyakorlatozhatsz addig az ideiglenes barátnődön, hogy hogyan viselkedj, miről dumáljatok, mi érdekli a csajokat, ilyesmi.

2011. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

utolsó :

pont most napokban volt egy csaj , aki nyomult rám , gond csak az , hogy nagyon nem jön be :D ( átlagos kinézetű kb )

gondoltam rá , hogy azért összejövök vele , hogy igy talán jobban tapadnak a nők ( amit tapasztalatból tudok ) de most van egy másik csaj is , akivel lehet , hogy lesz valami , addig még nem akarok lépni

2011. jan. 9. 13:22
 19/24 anonim ***** válasza:
33%

na, hátha összejön.

várj egy hónapot, aztán ha nincs eredmény, válassz egy csúnyábbat.

ha meg akad szebb, lecseréled.

2011. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
tudod a külső az, ami megfog, a belső pedig az, ami megtart. sablonos kérdésre sablonos válasz.. de ettől függetlenül igaz.
2011. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!