Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit számít a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít a külső?

Figyelt kérdés

Tudom , hogy ez sablon kérdés , de jelenleg ahogy most kinézek ugyérzem , hogy 50-ből ha 1 csajnak bejövök ..

Képet nemrakok fel , ha lekéne írnom , átlagosnál sztem jobban nézek ki , zselézett haj , szolárium , piercing , barna szem , 180 magas.

Elszántam magam , hogy nekiállok edzeni , és nyáron veszek egy régebbi bmw-t , talán akkor felvigyelnek rám a nők ( egyenlőre most csak rondább csajok nyomulnak )


2011. jan. 7. 15:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Nálam a zselézett haj, szolárium, piercing, tetoválás, dohányzás, ivás kizáró ok. És a jó testfelépítés sem nagyon számít, nem kell hogy izmos legyél, inkább légy megértő, és tudjanak veled beszélgetni értelmes dolgokról.
2011. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a külsőddel van baj, már bocsi...
2011. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

utolsó :

akkor mivel lehet gond ?

bár sokak szerint elég bunkó vagyok ,de azon próbálok változtatni

2011. jan. 7. 15:16
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha BMWvel nyomulsz akkor ne várj nagyon jó minőségű csajokat, úgy értem, kavesebb az esélye hogy nem a kocsid miatt fog szeretni..
2011. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
a kinézetedet nem mínősítem de sokat számít a külső.azt hazudják a lányok hogy nem de márpedig igen.aki viszont mégis bizonygatni kezdi hogy márpedig ő olyasvalakivel jár aki 10es skálán csak 5körül mozog az sem a kezdetektől zúgott bele csak úgy alakultak a dolgok hogy volt lehetősége a többi tulajdonságát is megismerni.
2011. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez kisugárzas kérdése szerintem.

Tegnap nyomottul éreztem magam, mint egy senki és nem is nézett Rám egy csaj sem, viszont ha jó napom van látszik rajtam, magabiztosabb vagyok és olyankor néznek ám szép számmal.

2011. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%

piercing-el nekem nincs bajom. nekem is van 2. :D

18L

2011. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján amit magadról írtál, hidd el nem a külsőddel van a gond. Az ilyen típusú fiúkkal szemben általában előítéletesek az ember. Szerintem a fejedben lehet a gond, meg hogy bunkó vagy. Az egy dolog, hogy te azt mondod, hogy próbálsz változni, de addig viszont megbántod az embereket. És ne haragudj, de ez a hozzá állás, hogy veszel majd egy bmw-t és akkor majd jönnek a csajok... hát minimum szánni való. És szerinted azok a csajok "milyenek" akik eddig nem vettek észre, de a kocsid láttán már is tetszel majd nekik?
2011. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan túl raj vagy.
2011. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Pj0tr ***** válasza:
100%

Most akkor dugni akarsz vagy egy rendes párkapcsolatot? Ha az első akkor foglalkozz csak a BMWvel, ha a második akkor gondolkodj el, hogy a fenti leírás mit is árul el rólad és min kellene változtatni.

Magára a kérdésre a válasz az, hogy számít. Jó esetben nem túlnyomó részt és nem is kizárólagosat. De idéznélek: "egyenlőre most csak rondább csajok nyomulnak" Vagyis téged sem érdekelt különösebben, hogy milyen is lehet a csaj személyisége, vagy hogy éppen milyen jó az ágyban.

2011. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!