Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít a külső? 18F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a külső? 18F

Figyelt kérdés
Ha esetleg mondanátok pl. százalékos megoszlást külső-belső szempontjából.:)
2011. jan. 4. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nekem a külső belső arány olyan 50-50%.de ha nem elég tüzes akkor lehet szépségkirálynő is akkor sem kéne.

24/ff

2011. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy az első válaszoló is írta, mindkettő egyformán számit. A külső ami megfog, a belső ami megtart. :)
2011. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem külső-belső: 20-80. A mostani barátomról 1 év után állapítottam meg, hogy milyen helyes és jó pasi, addig kb annyira érdekelt a külseje, hogy szépek a szemei, meg széles a háta a sport miatt... Az előző barátomon meg mások röhögtek a külseje miatt... Nekem sosem számított, sokkal fontosabbnak tartom a belső tulajdonságokat. Ha azzal levesz a a fiú lábamról (ahogy a barátom tette 3 éve), akkor észre se veszem, hogy néz ki. Utána pedig ha szerelmes vagyok(mint most), akkor a páromat látom a leghelyesebb/legszexibb pasinak a világon. :) 20/L
2011. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

eloszor 100%

utana minden het mulva +10% a belso javara, es -10 a kulsobol

2011. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, nem azért írtam ki mert nemtom.. pl. csúnya lennék, csak érdekelt h látjátok :)
2011. jan. 4. 22:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem osztanám föl klasszikusan külső és belső értékekre. Az túl férfias és idejét múlt. Elnézést! Majd csak később tanulod majd. Mert külső jegyekből is belső tulajdonságokra lehet nagy biztonsággal következtetni.


Nem egy dolog számít soha a nőknek. Válasz elérhetőt mind a két csoportból! Persze minél több megvan annál sikeresebb, leszel a lányoknál.


A.) Külső

B.) Sikeresség

C.) Viselkedés


X.) Egzisztencia

Y.) Hűsség

Z.) Tudás

2011. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lányoknál az átlag olyan 90-10% a külső javára.
2011. jan. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

me fiúkná nem??? Xd

Pl egy dögös csajja simán összejösz, annak ellenére hogy hót hülye...XD

De nem fekszel össze minden rusnya csajja csakazért mert neki a belső értke nagy....de, ha bajszos, sztk szemüveges, és lógós csöcsei vannak, nemondmár hogy te iylenre gerjedsz....:D

Csajoknál úgy mint fiúknál először a külső számít, kisugárzás, öltözködés, legfőképp.

Aztán ah szóba elegyedtek jöhetnek a belső tulajdonságogk, de először mondhatni 99% ban mindkét nemnél a külső számít.

2011. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Pl egy dögös csajja simán összejösz, annak ellenére hogy hót hülye...XD" - pedig nem :P

"De nem fekszel össze minden rusnya csajja csakazért mert neki a belső értke nagy" - pedig de :P

2011. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ahogy Alekosz is mondta..."csak a külső számít, ha jópofizol, ha bókolsz, elmehetsz a büdös p*csába" :D
2011. jan. 8. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!