Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire csak a külső számít?

Figyelt kérdés

1 éve szakítottam barátnőmmel , 3 évig együtt voltunk , azóta csak 2-3 hetes kapcsolataim voltak , az a baj , hogy ők nem voltak azok a lányok külsőre akik nekem igazából bejönnek , csak nagyon szar volt egyedül és el akartam valahogyan felejteni volt barátnőmet ( menyasszonyomat , aki kidobott .. )

A kérdésem igazából az lenne , hogy mit tegyek , ha csak olyan csajoknak jövök be , akik nekem nem jönnek be , és ez fordítva ugyszintén igaz.

Külsőmet ha lekéne írnom .. 180 magas , szőke , zselézett haj , sztem átlagosan nézek ki , bár sok csaj ismerősöm szerint helyes vagyok meg cuki stb ...

Drága cuccokba is járok , apámnak saját cége van , tehát úgygondolom , hogy pénz is van , valamiért mégse jövök be esetleg az átlagnál kicsitt jobb csajoknak ..


2011. jún. 17. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos vagy nem átlagnál jobb.
2011. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez így van. Átlagosnak embernek átlagos ember kell.
2011. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet...
2011. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem rakok fel képet , az én véleményem szerint vagyok átlagos .. azért mert semmi önbizalmam nincs , amit valószínűleg a volt nőm épitett le ennyire , de visszajelzések alapján helyes vagyok ..

Tehát nemtudom ez önzőség e , de én olyan csajokkal akik nekem nem jönnek be , nem szeretnék összejönni , mert átbaszom őt is , másrészt pedig beleszeretni úgysem fogok

2011. jún. 17. 17:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Sose lehet tudni,h beleszeretsz e egy olyan nőbe, aki elsőre, vagy akár másodjára sem jön be külsőre. Nekem 1.5 évig volt egy olyan kapcsolatom,h azóta is csodálkozom magamon, mert nem jött be a srác külsőre, de megismertem, megszerettem. (nem a külsőségek miatt mentünk szét) De szerintem ismerkedéskor vagy ha leírást adsz magadról, hanyagold ezt: 'Drága cuccokba is járok , apámnak saját cége van , tehát úgygondolom , hogy pénz is van '
2011. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Aki iránt nem vonzódsz, azzal valóban inkább ne járj. A lányt is csak átvernéd, fordított esetben neked se esne jól. Aztán majd lesz jobb is. Én is épp lenn vagyok, de ugye egyszer fenn, egyszer lenn, majd fenn... :)
2011. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem volt szándékomban az anyagiakat írni ,de valamelyik kérdésnél kb minden 3. válaszoló írta , hogy pénz az mennyire fontos , meg az öltözködés is ..

Igazad van abban , hogy egyszer fennt , egyszer lennt , ezzel csak az a baj , hogy már 1 éve lennt vagyok , és nehezen tudom elképzelni , hogy megismerkedek egy olyan csajjal , aki végre kiemelne ebből a süllyesztőből ..

2011. jún. 17. 17:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul látom de te még nem vagy túl a barátnődön és ezért sem találsz magadnak olyat aki megfelelne neked mert mindenkit hozzá hasonlítasz. Kitaláltál egy olyan nőideált ami a barátnődet képviseli de ha továbbra is csak ilyet keresel nem fogod megtalálni mert mindenki más. Sok lánynak bejössz meg az ismerősöktől is tapasztalod de lehet hogy eddig még te nem vetted észre mert túlságosan el vagy foglalva a problémáddal. Olyan lányokkal meg ne gyere össze akik felejtésre kellenek. Inkább ne legyen senkid egy ideig és hagyd, hogy kitisztuljon a fejed. Én a helyedben a haverokkal lennék és velük szórakoznék. Már bocs de mi volt ez a dicsekvés a végén? :D Olyan mintha azt mondtad volna van pénzem szeressetek. LOL ne a pénzed kelljen hanem te magad. Remélem sikerült tanácsot adni és remélem túl teszed magad ezen.
2011. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Abban teljesen igazad van , hogy minden csajt a volt barátnőmhöz hasonlítok , lehet ezért nem találok magamnak azóta sem barátnőt ..

Nem dicsekvésnek szántam az anyagiakat ..

2011. jún. 17. 17:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom szerintem baromi jó érzés megdugni valakit úgy hogy közben tudod ha nem lenne pénzed szóba se állna veled. Olyan felsőbbrendűségi érzést ad az egésznek. Aki szerint ez nem jó az még nem dugott buli után luxuskocsiba. Az duplán nyereség mert a csajnak esélye sincs arra hogy előnye legyen a pénzedből csak maga az érzés kell neki. Butaság becsapni magunkat hogy ez nem így van :)


Egyébként komoly kapcsolathoz természetesen nem szükséges a pénz de mégiscsak oda is jobban jön ha van mintha csóró valaki.

2011. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!