Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy pasi olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasi olyan bunkó, hogy első randin a lányt füstös kocsmába viszi?

Figyelt kérdés
Velem ez volt ráadásul netről ismertük meg egymást... Rögtön kiábrándultam belőle, bár amúgy se volt szimpatikus.
2011. jan. 6. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hol volt ez mert oda akarok én is menni!!! XD
2011. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én is sokkal szívesebben megyek egy kocsmába. egy puccos helyen zavarban vagyok, mert nem is illek be oda(kocsmába meg annál inkább, és nem egy szakadt rockerlány vagyok, de igazábol velük sincs sztem semmi baj, csak mindenki erre gondolt volna egyből). meg dohányzom is, meg fiúk elött igy nem tudom... meg mondjuk mindig hülyén érzem magam ilyen elit helyeken. :/

18L

2011. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18L!Elhívhatlak egy lepukkant lebujba vizezett rummot inni első randira??? XD
2011. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha a Vakegérben voltatok, akkor szerintem király a srác! :D
2011. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem Vakegérben voltunk hanem egy lepukkant kocsmában. :D
2011. jan. 8. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!