Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy pasi olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasi olyan bunkó, hogy első randin a lányt füstös kocsmába viszi?

Figyelt kérdés
Velem ez volt ráadásul netről ismertük meg egymást... Rögtön kiábrándultam belőle, bár amúgy se volt szimpatikus.
2011. jan. 6. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát elég egy paraszt a gyerek, de az is lehet, hogy csak a feszültséget szeretette volna oldani, mert izgult, vagy téged szeretett volna leitatni, bár ez már elég szélsőséges
2011. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ööö miért oda miért nem lehet vinni? :O kajak nem értem! Nekem volt már hangulatos és olcsó kiskocsmában első randim és tök jól sikerült!

23/F

2011. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát, mert gondolom egy füstös, és kiábrándító helyre mentek...
2011. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23/F, nem lehet, hogy Te már korábban ismerted a lányt, és tudtad, hogy milyen az ízlése? Valakinek lehet, hogy bejön. De ilyen net-es első randinak, mint meglepi helyszín tényleg furcsa. Én úgy érezném magam, mint ha egy haverommal lennék.
2011. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég felületesen ismertem... na mind1 ezt is megtudtam h nem illik :D Nekem eszembe nem jutott volna h gáz! :D
2011. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 szüszü ***** válasza:
Szerintem itt nem az volt a probléma,hogy hova vitte a hölgyet a fiatalember.Mint írta nem volt neki szimpatikus.Ebből kiindulva ha valami elit helyre vitte volna,akkor sem történt volna semmi.Ha pedig tetszett volna a fiú,akkor egy füstös kocsma sem állhatott volna közéjük.:)
2011. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ez szerintem csak egyéjszakás kapcsolatnak se jó....

Volt egy pultosnőm akivel állandóan ilyen helyekre mászkáltunk(pubokba).de én megköszöntem mert ez nem életmód,meg az a rengeteg feleslegesen kidobott pénzből talán egy jó vacsira is futotta volna...

Szal ez egyértelmű csak a dugásra ment!!!

25F

2011. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem volt bunkó, csak nem találta el az ízlésedet. Én pl. sokáig romantikusnak tartottam a füstös, hangulatos kiskocsmákat, a csicsás, puccos éttermektől meg kifejezetten irtóztam. Az is lehet, hogy régebbről ismerte a helyet és akkor még másmilyen volt, vagy jobbat hallott róla, mint amilyen.

De úgyis mindegy, hova vitt volna, ha úgysem volt szimpatikus. Úgyhogy lépj túl rajta és kész!

2011. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

embere válogatja. én lány vagyok, de én is sokkal szívesebben ülök be egy kiskocsmába mint vmi puccos v full nyugis elegáns kávézóba. ami ráadásul drága is ( nem vagyok annak híve h mindent a pasi fizessen). amúgy meg ezt elkerülendő én mindig meg szoktam beszélni az illetővel h hova is megyünk, és h milyen helyre nem szeretnék.

szóval szerintem ez kevés a kiábránduláshoz maximum annyit tehettél vna h megmondod h te nem igazán rajongsz az ilyen stílusú helyekért és tudsz egy jobbat menjetek át oda.

2011. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csakhogy ez nem hangulatos kiskocsma volt hanem tele volt vén alkoholistákkal.
2011. jan. 7. 05:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!