Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miert nem ad valaszt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert nem ad valaszt?

Figyelt kérdés
Szerelmet vallottam egy olyan fiunak, aki szamitogepfuggo es soha nem volt meg baratnoje. Nem vagyok csunya egyaltalan, sok fiu van, aki szivesen jarna vele. Tobbet kozott regebbek o is kozeledett hozzam, olelgetet puszilgatott, akkoriban sokat beszeltem vele, majd kis idore nem beszeltunk csak ha talakoztunk szia, szia. Ennyi. Mondta az egyik baratnomnek, hogy kedves vagyok, jo fej meg aranyos. De akkor miert nem mondja meg, hogy o akar tolem valamit vagy sem?
2011. jan. 4. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha fizetsz neki egy hónap Word of Warcraft-ot attól biztos felizgulna.xD

Amúgy ha normális csávó átgondolja a dolgot és igent mond neked. Kérd meg hogy gondolja át.

Bár nekem már az is sok szerintem elég töketlen lehet (már bocs).

18/F

2011. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit vársz egy olyan fiútól akinek soha nem volt még barátnője???

Ha annyira akrod akkor te kezdeményeezz mert lehet hogy a srác túl puding...

2011. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem volt eleg kezdemenyezes, hogy elmondtam neki, hogy tetszik? Meg mit csinaljak?
2011. jan. 4. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy nem, elég volt az. Csak valószínű bátortalan és tudatlan. Biztos lehetsz hogy megcsókolni se merne, nem puding hanem tudatlan:) hát ha akarod akkor most kívételesen ne kérdezd meg hanem egy szájra puszit adj és ha engedi akkor nyelves:P ez a megoldás maradt már neked és tedd meg nyugodtan;) tudasd vele:) még nincs a valóságban, hozzd le a földre:)
2011. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De regebben meg mert puszilni meg meg mert olelni. Es szerintem nekem ez nem fog menni, hogy megcsokoljam. Jo, egy suliba jarunk, de kicsit erdekes lenne ha latnam es hirtelen neki ugranek.....
2011. jan. 4. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:

hívd el beszélgetni moziba sétálni stb és akkor lessz rá időd bőven lesmacizni...Lehet hogy a srác nem meri megtenni akkor rajtad a sor...fogjad a kezét ha mentek valahova...sok sok puszival lázsd el ha ezekután sem smacizik akkor utána megerőszakolhatod:):):) bocs hogy mókás kedvemben vagyok!!!és akkor kérsz egy rágót?(a szádból kínálod) vagy puszilod ő az arca két részén egyre közelebb és egyre többször,vagy csak lekapod aztán tsá XD szerintem egyik dologból sem lehet bajod...

Sok sikert!

Ui:vegyél pólot olyat amin window7 felirat van:):):) vagy van rajta egy kokca,vagy hívd el wlan partyra,vagy küldj smacit emailben,(nehalgass rám) XD

2011. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindig az elérhetetlen.....
2011. jan. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!