Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? =O Gyors és sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? =O Gyors és sok választ. =) ;$

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az eggyik haverom,már smároltunk is náluk,és szerintem tetszem neki,de egy csomó szép lánnyal van körülvéve,akik még vele egykorúak is(17-18),és még nálam is szebbek. Miért pont belém szeretett? Nagyon örülök neki,de szerintetek?

Legalábbis azt hiszem hogy belém szerelmes,mert akkor nem smároltunk volna,meg nem mondana nekem olyat,hogy azért nem csajozott mert nem mentem oda,meg hogy miért nem mentem oda hozzá,meg néz sokat.


2011. ápr. 15. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarlak elszomorítani de attol ,hogy megcsokolt az még közelsem jelenti azt ,hogy szerelmes beléd.Hány évesek vagy?
2011. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ő 18 én 16

De nagyon nézett,és kérdezte is hogy miért nem mentem oda.

2011. ápr. 15. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Naiv vagy, ébredj fel.
2011. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg téged szeret, nem fogja majd más lányok társaságát keresni, csak veled fog foglalkozni. Ha nem így lesz, nem érdemes vele foglalkozni, mert csak kihasznál.
2011. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ne haragudj, énis osztom az első véleményét .. attól h csók volt .. khhm. hát az nem jelent semmit .. egyébként sosem tudni , ha ennyi jó nő van körülötte .. lehet több vasat is tarthat a tűzben
2011. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krameri ***** válasza:

hát ha téged választott(veled csókolózott, neked mondja, hogy miért nem mentél oda hozzá eddig), akkor elég egyértelmű, hogy te kellesz neki, nem tudom mi kérdés van még.

Persze ilyenkor minden körülötte levő lányt vetélytársnak látod, azt hiszed szebb nálad, meg hogy túl közel vannak hozzá. Ha nagyon zavar, mond meg neki, de nem kell félni, nem hiába beléd szeretett, és nem beléjük.

17f

2011. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!