Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyors választ! Tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors választ! Tetszem neki? Vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Ma van a szülinapom,és a discoban bemondta a DJ. szerintem nem lehetett nagyon érteni,lehet nemis figyelt,vagy valami,de nem mondta hogy boldog szülinapot,meg semmi. Nem jön oda,nem köszön,csak este láttam hogy nézett,volt hogy a szeme sarkából is,meg volt mikor hirtelen néztünk egymásra,vagy ránéztem és láttam hogy néz,de nem néz el,mindig én nézek el. Msnen is eleinte írkált,mostanában nem szokott,facebookon is mindent lájkolt,most már nem,aztán ma kérdeztem tőle valamit,ő már sztem adott volna puszit,mert az arcát nyomta oda,de mikor 2 hónapja áthívott magához másodszorra,akkor smároltunk,ha észrevesz se köszön,ha hazamegy akkor se. :S Mit tegyek? Én nagyon szeretem. :'(

De amikor áthívott magához másodszorra,mikor smároltunk,akkor kérdezte hogy kapcsolok e camot.?!

17L


2011. ápr. 10. 05:57
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és nem tetszem neki. :S

Tudom,barátnőmnek mondta. :(

2011. ápr. 10. 05:58
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Ő is csak le akar fektetni. Nem tudom, de szerintem neki is minden este más lány tetszik.

Az ilyen DJ-k szinte bármelyik lányt fel tudják szedni, amelyik kicsit naiv, kicsit buta, mert minden lánynak tetszik, ha valaki a pult azon oldalán álldogál.

Szerintem a legjobb neked is, ha gyorsan kivered a fejedből.

Boldog szülinapot!

2011. ápr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem a DJ tetszik. :D

Hanem a srác aki bejön,amikor én lentebb voltam,a vége felé őis oda jött a haverjával,a közelembe,ott volt eggyik ismerősöm,akit ha magamhoz húztam kicsit a kezemmel,a srác rögtön oda nézett,meg amikor felmentem őis mögöttem volt,egy pultnál volt,és sztem konkrétan a seggem nézte..meg ott van mögötte egy kanapé,mikor oda feljebb mentem,akkor ránéztem,és akkor is engem nézett,és nem nézett el. Miért nem ír mostmár rám? :'(

2011. ápr. 10. 08:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak le akar fektetni!
2011. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hussssss! Gyors válasz! (Bocsi, ezt nem hagyhattam ki :D)


Amúgy csatlakoznék az előttem szólókhoz.

2011. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De az istenért se mondaná hogy boldog szülinapot vagy valami. :D Az biztos is hogy többet nem szólok hozzá. :@
2011. ápr. 10. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot!
2011. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy az a legnagyobb problémája hogy a csajnak akit le akart fektetni most van a szülinapja
2011. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!