Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Volt mar, hogy szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Volt mar, hogy szerelmet vallott nektek egy csaj es nem adtatok neki valaszt? Miert es meddig?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 16:02
 1/5 Moszuke ***** válasza:
100%

hát ez ijesztő lenne számomra ha vki spontán szerelmet vallana..

ha ott helyben valami csoda folytán nem adnék választ akkor legkésőbb pár óra múlva vagy másnap megtenném.


vmi ilyesmi formába:

tetszel nekem, próbáljuk meg. eljönnél-e velem ide-oda stb

vagy..

ne haragudj, de nem vagy az esetem, aranyos, kezdeményező, frankó csaj vagy, de mégsem.. és szerintem barátok se legyünk mert az neked nem tenne jót. szia.

2011. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég nehéz terelni a témát amikor szerelmet vallanak neked..szóval nem volt, max olyan, hogy írt levelet/emilt/fb-n és nem tudtam hogy mit írjak, hogy ne bántsam meg és akkor csak 1-2nap múlva írtam vissza..bár ez is elég nagy khöcsögség volt jobban belegondolva
2011. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es olyan volt mar, hogy szerelmet vallott a csaj, nektek nem jott be a csaj es ezert inkabb nem is mondtatok semmit a csajnak?
2011. jan. 9. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt valahogy nem tudom elképzelni

áll veled szemben szerelmet vall aztán szépen csöndben elsétálsz? vagy hogy?

szerintem khöcsögség ha nem mondasz semmit.

2011. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igazat megvallva en MSNen mondtam el neki, majd mikor lattam, hogy nem nagyon reagal ra semmit, gondoltam adok neki egy kis idot. Ez ezelott jo 5 hettel volt. (tudom, hogy nem volt jo otlet MSNen megvallani, mit erzek, de maskepp nem volt ra lehetosegem)
2011. jan. 9. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!