Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tortent a mai napokba? Es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tortent a mai napokba? Es mert van ez?

Figyelt kérdés
Hellosztok 15 eves srac vagyok,gondolkoztam mindenfele dolgokrol,es iment eszembe jutott,hogy a tinni lanyoknak,itt beleertem a 14-20 eves lanyokat,mert tetszenek az ojan fiuk,ferfiak akiknek van pirszingjuk,tetovalasuk,isznak,szivaraznak,fuveznek,nem tanulnak,es raadasul ketszinuek es csak baszni szeretnenek, :-?? egyszeruen nemertem,ittvagyok en,kedves vagyok,megerto,akarmien temaba lehet velem beszelni,megbizhato vagyok,azt nemtudom ha szep vagy nem:-??,nemvagyok gazdag,de szegeny se,apolt meg minden,kedves ,kisse szegyelos,de nyitott kapcsolatra,tenyleg ojan nehez lenne,hogy en is a sok ,,gangsta'' csavokon kivul kapok magamnak 1 baratnot?
2011. jan. 3. 00:21
 1/7 DJ_Whiteman ***** válasza:

Nem minden lány ilyen:)

Csak meg kell találni az rendes csajokat:)

Az olyanok, akiket te mondtál, azok valószínű nem érdemlik meg, hogy normális pasijuk legyen;)

2011. jan. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Próbálkozz a nyelvtanórákon, ott majd biztos feltűnik az egyik lánynak hogy mennyire igyekszel elsajátítani az anyagot.
2011. jan. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Sok lány szereti az irodalmat, az intelligens fiúkat, de nekik nem vagy az esetük. :)
2011. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a magadfajta fiúkat szeretem.:)


16/L

2011. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már a nyelvtant. Mindenki tudja, hogy az szinte teljesen lényegtelen. A kérdésre válaszolnátok inkább.


A csajok általában nem szeretik a szégyenlős fiúkat. Azokra buknak, akik jól néznek ki és tökösek is.

2011. jan. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem szemely szerint taszitanak az ilyen fiuk...

Lehet azert, mert en olyan csaladban nottem fel, hogy mindenki rendes mindenkivel, senki nem iszik, nem fuvezik, nem cigizik; es annak idejen ram volt parancsolva, hogy nehogy elkapnak fuvezni vagy valami. Szoval nekem alapbol nem kellenek ilyen "nagymeno" fiuk! Szerintem egy ilyen macho fiuval nem lehet esetleg hosszutavra tervezni...

17/L

2011. jan. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó fej lehetsz, de az tény, hogy ha nem reklámozod magad, akkor a többség észre sem vesz. Én például az olyan pasikat szeretem mint te is.

15L

2011. jan. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!