Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem. Miért van ez?! 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Miért van ez?! 18/L

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy házibuliban egy sráccal. Aztán összejöttünk, és együtt vagyunk. Néha azt csinálja hogy nem jön haza, és egy barátnőmtől is ezt hallottam hogy egy másik SRÁCCAL (!) volt. Nem hittem el. Aztán azt mondta hogy szeret, de megint sokszor nem jött haza. Ez megy már 3 éve.. Miért csinálja ezt? Én szeretem! és ő is engem.
2011. jan. 2. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem beszèlgetnek semmirôl nem hogy idôjàrásrol. Örül ha talàlkoznak. Ne csinàld màr csajszi, hogy türöd. Dobd ki. Ha nem megy haza biztos nem sétàlgat. Ha szeretne haza menne. Nem bàntani akarlak. 17/L
2011. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szoktasd rá a házi kajára.
2011. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!