Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl feltűnő lenne ha bejelölöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl feltűnő lenne ha bejelölöm Facebookon?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy évfolyam társammal összejönni ő egyáltalán nem ismer gondoltam bejelölöm Facebookon de gondolom a szándékaim gyorsan leesnek neki hisz van kb 20 ismerősöm. :S
2011. jan. 2. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lepődne meg rajta...Pláne nem, mert csak kb. 20 ismerősöd van...Szerintem azt gondolná, hogy gyűjtöd az ismerősöket...

20 évesen nem lenne egyszerűbb, ha elmondanád neki, hogy mit érzel iránta?

2011. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgyis ez a célod vele, nem?

A végén még rájön, hogy akarsz tőle valamit! Jaj, mi lesz akkor?!

Viszont ha van lehetőséged személyes beszélni vele, akkor inkább azt válaszd. Tökösebb.

2011. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
20 éves ezt ki mondta? :D 16 vagyok :/
2011. jan. 2. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát úgy összejöni nem fogsz vele, hogy ne tudjon róla:) tehát valamilyen lépést el kell kezdened.
2011. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jelöld be. Nem hiszem, hogy rögtön arra gondolna, hogy akarsz tőle valamit. Mostanában mindenki mindenkit bejelöl ismerősének, szóval nem feltűnő. A 20 ismerősről meg hiheti azt, hogy most regisztráltál, vagy valami ilyesmi.

Meg elvégre évfolyam társad, nem durva!


:)

2011. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké meglesz köszönöm a válaszokat :)
2011. jan. 2. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Én amúgy nem szoktam nézni, h hány ismerőse van valakinek, csak ha nem ismerős egyből a képről vagy nincs kinn a suli neve. Na akkor nézem csak h kik a közös ismerőseink stb. Ha van kép rólad akkor sztem lefog esni neki h ki vagy, mert ha évfolyamtársad akkor a folyosón biztos látott stb.
2011. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Esetleg mielőtt bejelölöd megismerkedhetnél vele nem?
2011. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!