Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak a lánynak üzenetként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a lánynak üzenetként, ha bejelölöm Facebookon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ilyen lúzer, hogy így akarom elhívni randira, de nem tudom azt sem hogy hol lakik, azt sem, hogy hova jár suliba, semmit nem tudok róla, így csak itt tudom elérni. Tehát 16 éves srác vagyok és bejelölném az egyik hölgy jelöltet, még korábban sosem beszéltünk, nem ismerjük egymást.
2011. júl. 23. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor te mit is akarsz tőle?
2011. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Smartguy86 ***** válasza:
"Szia! Egy kreativitásra, határozottságra és férfiasságra képtelen puhapööcs vagyok. Viszont van egy 87-es karakterem WOW-ban. Ha megszánnál ezért egy dugással, jelölj vissza."
2011. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, csak simán jelöld be, aztán ha visszajelöl, akkor beszélgess vele chaten.
2011. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegy mit írsz, azon múlik minden, h kép alapján bejössz-e neki.
2011. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Töröld a Facebook-od, és kezdj normális internetes kapcsolatok nélküli életet. Még most megszabadulhatsz a nyomástól, 16 évesen.
2011. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legalább a képeiből kiderítetted, hogy van-e barátja? :P
2011. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs barátja, az biztos. És amiket láttam róla, és a hozzászólásai... Életem párja lenne. Isten ments, nem akarok internetes kapcsolatot, csak két mondat erejéig, hogy el tudjam hívni randira.
2011. júl. 23. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!