Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakit csak onnan ismerek,...

Ha valakit csak onnan ismerek, hogy az orvosom, gond lehet belőle, ha bejelölöm iwiwen vagy facebookon?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne belőle gond? Milyen gond?:) De minek akarod bejelölni?:)
2011. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tinker Bell ***** válasza:

Milyen gond lenne?


Egyébként nem biztos, hogy visszajelöl. Én sem szoktam visszajelölni az ügyfeleket, akik bejelölnek. Az egyik mobilszolgáltatónál dolgozom és naponta legalább 100 ember fordul meg az üzletben. A Facebookom az ismerőseim számára van fenntartva, nem azoknak akik láttak már egyszer, de egy mondatot nem beszéltünk, az utcán nem köszön.


Ha megsértődik, akkor így járt!


Ettől függetlenül lehet, hogy téged visszajelöl...

2011. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond?Nekem a szülész orvosom van fent,bejelőltem,egyből visszaigazolt.
2011. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gond nem lesz, csak nem értem,hogy mi értelme lenne.(azon kívül hogy egyel több van)
2011. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, szerintem nem illik. A munkájához tartozol, nem a magánéletéhez. És nem biztos, hogy veled akarja megosztani az információit.
2011. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!