Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a gond facebookon?

Mi a gond facebookon?

Figyelt kérdés
nem tudom másnál is lassú,mert nem nálam döglődik,nem enged belépni azt írja ki ez a weboldal nem elérhető,4 üzenetem is jött,amik fontosak munkával kapcsolatos,de nem tudom megnézni őket se levelet írni,mert azt írja ki valami probléma van,töltsem be újra az oldalt,de ugyan azt írja ki újra.másnál is van ilyen gond?
2011. aug. 11. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nálam semmi gond.

Próbáld más böngésző alatt, vagy töröld ki az internetes fájlokat, mint a cookies, gyors tár... stb.

2011. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ok,és azt hol tudom kitörölni a böngésző menüjében,vagy total commandernél? :S
2011. aug. 11. 14:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanezt csinálja. Több böngészővel is próbáltam már. :@
2011. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A böngésző menüjében keresd meg ezeket. Nem tudom milyen böngésződ van, így nem tudom hol keresd.
2011. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Opera böngészővel működnie kell. Ha azzal sem, akkor csatlakozási hibák vannak vagy a net kapsolattal van zűr.
2011. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is sz*r... sztem valami újítás lesz... mondjuk már megcsinálhatnák h egy napig karbantartják és akkor fél évig békén hagyják a p*csába az egész facebookot...
2011. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
google chrome-t használok alapból azzal nem működik,legalábbis baromi lassú és kiírja a hibákat,próbálkoztam most mozillával és expolerrel azoknál belép viszont baromi lassan :( más oldalakat simán megnyit.
2011. aug. 11. 14:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha Chrome-ot használsz akkor beállítások - a motorháztető alatt - böngészési adatok törlése - és válaszd ki, hogy gyorsítótár ürítése
2011. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem Explorerrel sem jön be
2011. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
valamennyivel most gyorsabb,és nem ír ki hibát,az ürítés segített.
2011. aug. 11. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!