Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet normális fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális fiúkat találni? (17-20 év)

Figyelt kérdés
Akik nem csak meghúzni akarnak egy csajt.
2011. jan. 1. 16:34
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
19/F: Hát igen, tudom, hogy nem egyszerű a dolog, de egyszer majdcsak megtaláljuk ezt az embert. Sok szerencsét neked is!
2011. jan. 2. 22:17
 22/30 anonim ***** válasza:
am megkerdezhetem hany eves vagy?
2011. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
22
2011. jan. 2. 23:07
 24/30 anonim ***** válasza:
hmmm most mar kb letisztult elottem mi a szitu... megelegelted mar azt, hogy a te korosztalyod csak megakar dongetni es kihasznal teged, ezert erdeklodsz a fiatalabb fiuk irant akik oszintebbek es nem akarnak folyton atverni... vmi ilyesmi?:)
2011. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Gluglu válasza:
Sziasztok. Engem nem érdekel milyen kocsija van és nem érdekel milyen márkájú a cipője, és nem csak a külsőre megyek mégsem találok párt. Most vert át egy olyan srác akit én elfogadtam úgy ahogy van csórón is..Én normális, de kicsit vissza húzódó lány vagyok, és ha véletlen előfordul az a valószínűtlen eset h tetszek valakinek vagy nem veszem észre, vagy várom, hogy a másik fél kezdeményezzen.. 20L
2011. jan. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:22

Hát van 22 éves lány aki még szűz, meg nem csalódott csak szeretne rendes, normális fiút. De amit írtál is valószínű lehet, mert sokan későn gondolkoznak, amikor elkezd bizseregni akkor nem épp az jutt eszébe hogy ha nincs rendes fiú akkor várunk míg eljön. Bár mindig vannak kívételek. Azt, hogy miért kérdezi a kérdező azt ő tudja, meg azt se tudjuk milyen kapcsolatai voltak, ezért úgy gondolom bármi lehetséges.

2011. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
14:15nek van igaza. Nem csalódtam még senkiben, igazából kapcsolatom sem nagyon volt még senkivel, úgyhogy igen, szűz is vagyok. A korombeliek már mindenen túlvannak, bátran és lelketlenül "játszanak" a másikkal én ezért (sem) kérek belőlük. Az idősebbek meg pláne csak elsősorban a szex miatt érdeklődnének. Viszont a fiatalabb srácok még sokkal őszintébbek és nekik sincs még sok tapasztalatuk (kivéve a kivételt). Végülis ennyi az oka.
2011. jan. 3. 17:36
 28/30 anonim ***** válasza:
Köszi:) hát látod biztam benned:) Megtudlak érteni, mivel én is olyan cipőben járok mint te. Szívesen megismernélek, ha te is megismernél írj rám. Szerintem megéri egy beszélgetés.
2011. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Jah de akkor reszben nekem is igazam volt abban, hogy nemakarsz a nalad idosebbeknek predaja lenni, inkabb egy fiatalabb de oszintebb srac tarsasagat keresed. Ha akarsz beszelgetni nekem is kudhecc 1 privit, s amint latod mar 2 normalis fiut is talaltal...;)
2011. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm fiúk nagyon rendesek vagytok!
2011. jan. 4. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!