Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet normális fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális fiúkat találni? (17-20 év)

Figyelt kérdés
Akik nem csak meghúzni akarnak egy csajt.
2011. jan. 1. 16:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nincsenek feltétlenül kapcsolatban, mert a nőknek nem a normális fiúk kellenek, hanem a jóképűek. Azoknak se, akik normális fiúk után síránkoznak.
2011. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Мirkó ***** válasza:
60%
de a normális fiúknak egy része jóképű is! Ez a kettő nem zárja ki egymást! Csak azokra nagyon hamar lecsapnak a csajok. Egyébként meg a normális fiúk kapcsolata tovább tart mint aki egyéjszakást akar úgyh nagyobb eséllyel van kapcsolatban :D
2011. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

helló

17/f

2011. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

17:29

Ott a pont!

A kerdezo is csak 1 olyan csaj aki feher lovon erkezo szokeherceget varja aki kogazdag, kigyurt, 190 magas, emellett kedves, segitokesz, es nem bunko illetve minden kornyezo no alompasija es meg sorolhatnam... nemtul celszeru folyton az alfahimek alfabbik kategoriajara hajtani mert ilyen kovetkeztetesekre jutsz, hogy nincs 1 normalis pasi se stb, de a kedves, megerto, kevesbe jokepu mar nemkell, o nem eleg normalis ? En nemertem ezeket a normalis pasis kerdeseket, ha folyton a borfejuekre mentek miert csodalkoztok, ezt egyszer valaki megmagyarazhatna nekem, elore is koszi!:D 19/F

2011. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
22:47 igaz, hogy nem írtam le, de pont az ilyenek nem kellenek nekem, amit leírtál. Az alfahímek egyáltalán nem tetszenek, a bőrfejű gazdag bunkók meg pláne nem, hanem a normális fiúk, akiket nem csak a farkuk érdekel, és nem hülyegyerekek. Meg amúgy mindenkinek mást jelent a jóképűség. (pl.Brad Pitt sokaknak az álma, de szerintem meg tök ronda)
2011. jan. 1. 23:41
 16/30 anonim ***** válasza:

Ha Brad Pitt szted csúnya, akkor neked ki jön be? Úgy a nagy világból. :-)

Egy válaszoló

2011. jan. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
akkor lenyegeben a kulso annyira nem szamit neked, csak a belso, vagy megis szamit a kulso de akkor olyan legyen amilyen neked teccik?? 19/F
2011. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Brad Pitt csúnya?!! Örülnék én, ha ilyen csúnya barátom lenne..
2011. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik, nem jöhet be mindenkinek. A Rafael Nadal típusúak jobban tetszenek. Igaz, hogy ezek csak a külsőségek, de akárki akármit mond, először a külseje fog meg egy emberben nem? Az is kell a vonzalomhoz. Ha ez nincsen meg akkor lesz a kapcsolatból barátság. Szerintem.
2011. jan. 2. 18:51
 20/30 anonim ***** válasza:
aham ertem "a kulso megfog a belso megtart", tehat olyasvalaki kell aki kulsore is tetszik de belsore is, tehat o egy macho kulsejevel es egyben egy barat megerto lelkevel rendelkezik... az a baj, hogy enis kb ugyanezt keresem csak lanyba...elarulom eddig meg nemjott ossze :)) 19/F
2011. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!