Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet normális fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális fiúkat találni? (17-20 év)

Figyelt kérdés
Akik nem csak meghúzni akarnak egy csajt.
2011. jan. 1. 16:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, ha nemcsak a jóképűeket veszed észre.
2011. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
jelen xD 19/f
2011. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ugyanez a kérdésem csak a nőkről, akinek nem az kell h milyen kocsim van??
2011. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Engem nem a kocsi érdekel.
2011. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem csak a "helyes" pasikat kellene ám észrevenni leányom!A visszahúzódó,szerény fiúkat is vedd észre,és akkor már meg is találtad a normális fiút!Nem csak a külsőt kellene figyelni!Ne ess bele ebbe a hibába!
2011. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
szerintem ne akarj előre szelektálni. ránézésre ritkán tudod megmondani milyen is az illető. ha csak meghúzni akar az úgyis kifog derülni elég hamar és akkor megköszönöd az elvesztegetett időt.egy beszélgetés alatt is letudhatod szűrni még ha nemis célozgat meg semmi.
2011. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Én 24 és normális, túlléptem a 20 évetXD de tényleg nem a szexért szeretnék meg egy lányt. A kérdésedre a választ, nem a hol kérdésben fogod megtalálni:S normális fiúkat észre venni kell. Ahogy én normális lányt keresek azt csak belsője alapján. Ha egy dologban megbukik akkor viszlát. Az nekem nem válasz, hogy nem iszik, nem cigizik vagy nem bulizik, ezek csak kulturális dolgok, de azért jó dolgok, értékelhető.
2011. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Most épp itt vagyok Pesten. 19 F :-)
2011. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: Csak a páwákat érdekli, h milyen a kocsid. Egy normálos, szép vagy esetleg átlagos lányt marhára nem érdekli milyen a kocsid, sőt az se, h van-e kocsid -.-
2011. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Мirkó ***** válasza:
az ilyenek többnyire kapcsolatban vannak :P
2011. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!