Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez jelenthet valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy amolyan szociális csőd vagyok, soha nem volt barátnőm, éppen ezért jött váratlanul egy körülbelül 4 héttel ezelőtti esemény.


Új iskolába kerültem. (Tekintve hogy kijártam az általános iskolát.) Van egy lány az iskolában akit nagyon sok osztálytársam ismer (mind fiú), sosem érdekelt igazán hogy honnan. Néha amikor odajött az osztálytársaimhoz beszélgetni, én is beszélgettem velük. Nem jelentett semmi különöset számomra, tekintve hogy tudom hogy engem sosem tudott/fog szeretni bárki.


Viszont egyik nap, amikor a hazafelé haladó vonatot vártam az állomáson, odajött hozzám és megkérdezte hogy volna e kedvem elmenni vele, és néhány barátnőjével moziba. Ekkor hirtelen meglepődésem hatására egyből rávágtam hogy "Nem, nincs kedvem.". Ezután elmondta hogy mindenki akit megkérdezett ismerősei közül azt mondták hogy "Nem", vagy hogy "Még meggondolom".


Ti mit gondoltok? Lehet hogy akar valamit? Vagy csak tényleg egy ismerőst akart vinni magával a moziba, mindegy hogy kit?


Én tényleg egy szociális kudarc vagyok, meg nem is vagyok egy olyan alkat aki a lányoknak bejönne.


2010. dec. 31. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:

egyrészt mindenkinek más jön be, szval vkinek tutira te is. eléggáz ez ahogy magadhoz viszonyulsz, én nagyon taszító is tud lenni, lehet ez is oka h senki nem szeretett még beléd.. ezen gondolkozz el sztem


amúgy meg ezt innen nem lehet eldönteni h akar-e vmit. annyi tuti h szimpatikus vagy neki, kül. nem hívott volna nyilvánvalóan. menj el velük aztán kiderül.

2010. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!