Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze jöhetünk e még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jöhetünk e még?

Figyelt kérdés
Meg ismerkedtem a diszkòban egy fiúval, beszélgettünk, nevetgéltünk,elkérte a szàmom, egész jòl elvoltunk, aztån a haverjàt haza kellet vinni és fel ajànlotta nekem meg a baràtnõmnek, h menjünk velök, mi bele eggyeztünk, miutàn az egyiket haza vittük rà beszêltek minket h menjünk valahovà pezsgõt inni és el mentünk egy hejre ahonnan az egész vàrost làtni,(ojan romantikus volt) és ott megcsòkolt,az elõtt nem nyomult mint néha eggyesek. Miutàn haza vitt minket is, egy kicsit beszêlgettünk:) ès elbucsuztunk, de semmi ojasmit nem mondott, h pl majd felhivlak vagy mit tudom én. Nekem meg nagyon tetcik.
2010. dec. 29. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem várj még egy kicsit
2010. dec. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

várj egy kicsit, ha nem hív akkor hagyd ne dobd elé magad mert akkor azthiszi h krva vagy

és mindenkire rádobod magad akivel részegen keversz

ez szerintem pécsen volt mondjuk a helyszin mind1

25F

2010. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát nem tudom:)az ilyen diszkós ismerkedéseknél fennál az a veszély hogy a srác ezt minden ilyen éjszakájáneljátsza...

de persze az is lehet hogy komolyan gondolta,és föl fog hívni:)

várj egy kicsit h kigyógyuljon a másnaposságból!:)

2010. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Am Mind ketten józanok voltunk, õ vezetet ugyhogy nem ihatott, én meg nem iszok. Nem készültem rà vetni, nem ojan a természetem, csak hosszú idõ òta õ az akiben nagyon sok minden tetcik. Igazatok van vàrok és majd lesz ami... Köszi
2010. dec. 29. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!