Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szerettet bele minket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerettet bele minket a Sors olyan emberekbe, akikkel úgysem jöhetünk össze?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy NEM jöhetsz össze valakivel. Ez csak kibúvó.
2009. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

azért hogy szenvedj

én is sokat szenvedtem és rájöttem azért hogy a mostani páromat igazán értékelni tudjam

nagyon sokáig, évekig reménytelenül szerelmes voltam majd sokat csalódtam

majd jött a mostani barátom akit nagyon de nagyon megbecsülök az eddigiek végett

kitartást jön az igazi :)

21L

2009. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ezek a "kisebb" szerelmi csalódások azért vannak hogy felkészítsenek a "nagy" szerelemre. A szerelmet úgy kell felfogni mint 1 játékot , így amikor vége lesz nem fog annyira fájni
2009. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden passzol kettőtök között, de külső akadály van (család, korkülönbség, távolság, "rang", ország, nemzetiség), leküzdhető. Ha belső ellentétek vannak, megoldható. Lehet épp azért csinálja ezt a "Sors", hogy küzdj.
2009. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ezért nem szeretek bele elérhetetlennek tűnő emberekbe.minek?nem vagyok mazochista
2009. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam is így van..valahogy mindig az idősebbekbe szeretek bele.És mivel fiatal vagyok elég sokszor nincs esélyem..

Amúgy talán azért kapuk ezt a sosrstól hogy megtanuljunk küzdeni és ha el is bukunk ismét talpra tudjunk állni,majd megkapjuk azt akit nem vártunk,de egy pillanata alatt életünk szerelmévé válik.

Ez olyan nyálasan hangzk :D de én hiszek ebben :)

18/L

2009. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a szerelem, az emberi kapcsolatok egy módszer arra, hogy együtt legyetek. Ez a módszer évmilliárdok alatt alakult ki - de nem mindig működik tökéletesen. Főleg egy olyan lénynél, amelyiknek az élete ennyire megváltozott, mint az emberé az elmúlt 10000 évben.
2009. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt sokáig,beleszerettem egy srácba.Mégsem jöttünk össze. Azóta nekem is neki is volt több kapcsolata.

Most már 3és fél éve vele vagyok. Egy éve költöztünk össze.:)

Soha sincs olyan hogy soha.

:))

2009. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nna én is mindig ezt kérdezem.... :S

és természetesen van olyan, h nem jöhetsz össze valakivel...

én spec. 16 vagyok, és mindig 20-25 éves srácokba zúgok bele.

most épp egy 23 éves fiúba vagyok hulla szerelmes, és valószínűleg nem lehet belőle semmi. nem csak azért, mert sokkal idősebb nálam, hanem barátnője van, ugyan szüleink jóban vannak, és úgy érzem, ő is szerelmes belém, egyikünk sem mondja ki.

na meg nem fogok senki kapcsolatába belerondítani.

ha esetleg szakítanak, valszeg bepróbálkozom, de a korkülönbség nagyon zavarja őt sztem, engem is, de csak azért, mert ez az oka, h nem közeledik :(

vagy mittomén...

sose értettem a pasikat xD

azért neked sok szerencsét, akármiről is van szó!

2009. dec. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!