Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is van így vele? Bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így vele? Bele tudok szeretni úgy emberekbe, hogy nem is ismerem őket!

Figyelt kérdés
Meglátok egy fiút az utcán, azt mondom helyes, ennyi. Viszont látom másodszor harmadszor, stb. és igaz, még nem is beszéltem vele, de kb. a 4. alkalomra teljesen belezúgok, és nem is azért, mert olyan nagyon helyes, csak egyszerűen így van. Ezek a nagyon helyes fiúk. Hát rájuk csak azt mondom hogy helyes de sugárzik róluk hogy bunkók... Szóval más is van így vele hogy tök ismeretlenül beleszeret valakiibe?
2009. jan. 14. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
hat nem igazan.... vagyis tetszik. 1 ido utan remelem h osszefutunk .esetleg elkepzelem h milyen lesz. vagy h o milyen lehet. de ennyi. tobbet vszinuleg ugyse latom. xtem neked is elmulik idovel. es amit erzel az nem szerelem csak hirtelen es intenziv tetszes.
2009. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez szerelem nálad. Inkább csak eros vonzalom, tetszik stb. Nem tudom hány éves vagy, kamasz korul lehetsz. Mert én is igy voltam vele egy idobe. Azt hittem nagyon szerelmes vagyok abba az emberbe, pedig nem. A kulseje az amim megtetszett benne meg az hogy elérhetetlenek tunik. Mikor beszéltem vele, sokkolt a dolog :-) valoban bunko nagyképu stb... Keres olyas valakit aki a kornyezetedben van, akit ismersz és tuds vele beszélgetni és lehet belole valamit, ne egy ismeretlen emberért legyél kinyulva!
2009. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég fiatal lehetsz még... :)

Szerintem túlzás azt mondani, hogy beleszeretsz. Maximum csak a külsejébe... Ahhoz, hogy elmondhasd, hogy szeretsz valakit ismerned is kell egy ideje. Legalábbis én nem dobálózok az sz betűs szóval ilyen bőkezűen. :)

2009. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad h mennyi idős vagy, ez általába a tiniknél fordul elő. Énis ilyen voltam... Azt hittem hogy totál szerelmes vok, aztán egy-két hét és el is felejtettem. 20 éves vagyok, párkapcsolatba élek, de néha még most is érzek így idegen srác iránt. Bár mostmár nagyon ritkán fordul elő.
2009. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Óóóó, ez nálam is így van, pedig a tini korosztályhoz képest már nem vagyok egy mai csirke. (23 vagyok) ha már régóta nincs senkim, akkor nekem is gyakran megtetszik ez az, főleg idősebb pasik. de ez nem igazi szerelem. jó el-elálmodozni róluk:)

sztem neked is szerelemhiányod van, és így kompenzálsz.

2009. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én egy pillantás alatt szerelmes lettem!!ránéztem és késsz!!aztán már rajta kívül nem érdekelt senki!!és nem érdekel mert csak őt szeretem akki már lassan a férjecském lessz:)
2009. jan. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!