Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rögzült bele az emberekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rögzült bele az emberekbe, hogy ha valaki izmos akkor már bunkó is?

Figyelt kérdés

Miért utálják olyan sokan az izmos embereket, miért nézik az összeset bunkó önimádó beképzelt.....embernek?

Pedig sok ember megdöbbenne ha lemenne a konditerembe és megismerkedne velük.Jó kivételek mindig vannak akik bunkók meg önimádó feszesek, de a gyúrósok 80%-a normálisabb mint gondolnátok.

Végül is ők is ugyan olyan emberek, mint mások csak kicsit látványosabbak.De érdekelne a véleményetek erről a beidegződésről,hogy miért viselkednek sokan elutasítóan velük és miért vannak előítéleteik velük kapcsolatban.Normális kommenteket légyszi


2010. nov. 27. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a konditeremre asszociálnak, hanem arra, amikor mennek az utcán úgy, mint a kakasok, de belőlük van kevesebb. Én szoktam velük találkozni a konditeremben és mindig inkább hazamegyek, mert kisebbségi komplexusom támad, amikor ők 50 kg-al edzenek, én pedig 20-szal :D Viszont nekem semmi gondom velük, nem tartom őket bunkónak. 21/N
2010. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Igy ha belegondolok tenyleg igazad, magamon is eszreveszem, hogy ez az eloiteletem roluk. Es elhiszem, hogy a legtobbjuk rendes ember.

18 f

2010. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi van benne igazság
2010. nov. 27. 23:14
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem aki törődik a testével az már nem lehet rossz ember.
2010. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet rossz ember? Baromira nem ettől függ. Közöttük is vannak iszonyúak és rendes emberek is.
2010. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát igen van aki visszaél vele és keresi a balhékat
2010. nov. 27. 23:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy általánosítás, mit szóljanak a szőke nők?
2010. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez ugyanolyan mint ami a romáknál van. Ha annyit tapasztalsz/hallasz/látsz, hogy lopnak, ölnek, stb. akkor ezt róluk egy idő után általános "tulajdonságként" fogod látni.


A kigyúrt férfiakról gyakran azt lehet hallani, hogy verekednek, kötözködnek, "bántják a kisebbeket" (ha csak szavakkal is). És mivel ezeket hallod róluk, nem pedig azt hogy milyen kedvesek és segítőkészek, bunkónak fogod őket tartani.

2010. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez a szőke nős dolog hülyeség, én is szőke nő vagyok, mégsem szólt még be soha senki. A vicceken meg én is röhögök :) Ennyi erővel az a rengeteg rendőrvicc és anyósvicc.. :)
2010. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a barátomra is mindenki ezt mondja először... :) vizilabdázik, így igen szép alkata van :) de elég 2 mondatot beszélni vele, hogy meg tudják cáfolni azt az előítéletet... :)
2010. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!