Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nagy szemtelenség lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy szemtelenség lenne? Folyt. Lent

Figyelt kérdés

Elhívott egyik ismerősöm beszélgetni.Rábólintottam.Jól elvagyunk, helyes is, de nem akarok összejönni vele, szilveszter is itt van a nyakunkon, és jönne vele a bűnbeesés lehetősége is.(Szerintem)Ő se akar komolyabb dolgokat.Ismerem már annyira, hogy tudjam ő milyen csajozós :). Viszont most nekem is jól esne egy kis kikapcsolódás. Nagy szemétség lenne ha így is elmennék vele, hogy közbe tudom, úgyse lenne több belőle? 16/L


bocsi hogy ilyen hülye kérdéseket teszek fel, de ha valaki nagyon unatkozik legalább röhög egy jót :D


2010. dec. 27. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
nem szemétség csak közöld ezt vele. h szeretnéd magadat jólérezni vele és benne vagy a dologban de túlsokra nemszámítson
2010. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

hát én nagyon unatkozom, de ez nem volt vicces.

szerintem is mondd el neki hogy oké: kavarjunk, de semmi komoly.. nehogy beleélje magát a srác akármennyire is "csajozós emberke".. ő is ember és van lelke.

2010. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A masik erzeseivel ne jatsz!! Ezt tudom csak mondani; ha o szeret es akar toled valamit, akkor ne jatszadozz vele, de ha tudod, hogy o olyan kavaros tipus, akkor kavarjatok, de mint mar mondtam ha erez valamit irantad ne tord ossze a szivet!

17/L

2010. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hozzáteszem tegnap szakított barátnőjével... szal nem vágyik ő se kapcsolatra. és igen beszélgetésben állapodtunk meg . :)


ezeket elfelejtettem tisztázni az előbb.

2010. dec. 27. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak dugni akarsz vele, akkor beszéld meg vele, nehogy többre gondoljon
2010. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16évesen nem igazán akarok bárkivel dugogatni... és úgy döntöttem nem lesz probléma ha elmegyek. ha randi ha nem jól érezzük magunkat és kész :)
2010. dec. 27. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!