Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szemtelenség lenne a részemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemtelenség lenne a részemről, ha nem mennék el?

Figyelt kérdés

Hivatalos vagyok egy nagy lagziba, ahova boldog-boldogtalant összehívtak. Jövőhéten lesz, de nem szeretnék elmenni rá. Az a baj, hogy messze lesz tőlünk és senkit sem ismerem, illetve én csak mint a "család" többi része megyek, mivel anyumnak egy volt ismerőse. (nem voltak sosem közeli barátnők, de meghívta a lagzijába az egész családot). A vőlegénnyel és menyasszonnyal alig találkoztam, szóval őket sem ismerem nagyon, s a meghívás is eredetileg anyunak meg apunak szól (meg persze ugye én, mint egy szem kisgyerek).

Nagyon nagy szemtelenség lenne, ha nem mennék el? 18 éves lány vagyok, pont akkor jön meg a menzeszem is (ami erős görcsökkel jár), s megkérném anyuékat, hogy mondják azt, hogy nagyon sajnálom, hogy nem lehetek ott. (bár szerintem észre sem veszik, hogy nem mentem el).

Mi a véleményetek?


2011. aug. 20. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

dehogy is!:) ha nem ismered (/jól) a menyasszonyt és a vőlegényt, és főképp a szüleid hivatalosak, akkor semmi probléma:) pláne, ha PMS-es vagy, az rettenetes...:/ én olyankor tuti nemmennék lagziba!:D

16/L

2011. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam! :) Igen, azok a bizonyos napom szörnyűek, és én már sajnos idén kifogtam egy ilyen esküvőt, a legerősebb volt, amikor lagzizni mentem, hát azt a stresszt ne tudja meg senki! Főleg, hogy ott egy közeli ismerősöm lagzija volt, szóval gyönyörű ruha... meg a folytonos: (ugye nem ütött át???), szegény barátnőim frászt kaptak tőlem. :)
2011. aug. 20. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lesz belőle semmi, legnagyobb valószínűséggel tényleg észre sem veszik, hogy nem vagy ott, mint írtad.
2011. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

szegénykém:/ legjobb lenne ülni olyankor egész héten:D szóval szerintem nem olyan fontos elmenni most:)

1. voltam:)

2011. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem illetlenseg elmenni. Viszont ha a neved rajta van a meghivon, lehet hogy Rad is szamolnak az etteremben/kifizettek mar a Rad eso penzt, Ekkor bizony tudatni kell veluk, hogy valamilyen okbol nem tudsz menni. Anyud dolga ez. Ha nincs ott a neved, ha majd rakerdez anyud baratnoje hogy hol vagy, majd adjon elo egy kis urugyet, es kesz.
2011. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akartam irni: nem illetlenseg nem elmenni.
2011. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy. Mondd meg a szüleidnek, hogy adják át a jókívánságaidat. Nem tudtál elmenni, de minden jót kívánsz nekik. Teljesen oké, ha nem akarsz elmenni.
2011. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hát, anyuék sincsenek olyan hű de jóban, szóval szerintem max 2 szavat váltanak és annyi. Nincs a nevem a meghívón, annyi van, hogy xy és családja. De akkor előre megbeszélem anyuékkal, hogy szóljanak az ifjú párnak, hogy egy fővel kevesebb.
2011. aug. 20. 13:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogy volna szemtelenség! Bárkinek bármi közbejöhet. Neked menzesz (sajnállak, és is ismerem a durva görcsöket), másnak pedig pl. lábtörés vagy bokaficam.


Beszélj a szüleiddel, és kérd meg, hogy adják át a nevedben is a kedves ifjú párnak a jókívánságaidat.

Kedvesek voltak, hogy a meghívóra ráírták, hogy "és családját", hiszen gondold el, hogy milyen ciki lett volna, ha a szülők mennek, a gyerek pedig upssz! kimaradt. :(


Maradj csak otthon, és nyugodtan kúráld magad. Pihenjél sokat, ilyenkor az a legjobb.

2011. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!