Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ciki, hogy ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, hogy ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 14:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem se a legjobb dolog!Legalábbis én nem szeretek bele azokba,akikért nem kell +küzdenem!Sokkal izgalmasabb,ha valamilyen szinten érezteti velem,hogy bejövök neki,de csak "talán" szinten!
2009. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Azért tudom.. hogy bejövök neki, mert régen nagyon sokat irkált, meg flörtölt, de elmaradt és én gondoltam változtatok a dolgokon:D
2009. jan. 25. 22:18
 13/20 anonim ***** válasza:
79%

nem.,

nekem nagyon bejön ha a lány kezdeményez, mert félős vagyok és én magam nem merek odamenni a lányhoz.

2009. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Hát a félős pasik inkább kössék fel a gatyájukat!Egy nőnek nem arra van szüksége,hogy a pasi anyja legyen,hanem a barátnője!Egy pasi legyen elszánt,határozott, tudjon udvarolni, meghódítani,elcsábítani egy nőt!Kár,hogy manapság már a nőkre hárult ez a szerep...Szerintem ne kezdeményezz,csak NÉHA flörtölj vele,és ha vevő rá,úgyis egy idő után kialakul valami!De ne legyél rámenős és ne kaparj utána,mert azzal csak a frászt hozod rá!Amúgy mennyi idős vagy?
2009. jan. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%

én meg azt mondom, h intézd úgy, h ő kezdeményezzen! :)

Magyarán küldd a jeleket, éreztesd vele, h neked bejön, h van esélye nálad, és várd ki a pillanatot! :)

Nálunk is így volt. Oké, én írtam rá először, de minden komoly lépés rajta függött. :) Ő kérdezett rá, h van -e barátom, és h lehetne -e köztünk vmi több is, mint barátság, ő kért randit, ő találta ki a helyet, ő kezdeményezte a csókot... :) Persze mindezt azért, mert én először ráírtam, és egyértelműsítettem a számára, h engem érdekel, és h van esélye :)

2009. jan. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%
A legutóbbi válaszolóval értek egyet. Én társkeresőn vagyok, kb. 2 naponta jön egy lány, szóval sztem el vagyok kényeztetve. Volt 2, akikkel jártam, de semmi nem lett belőle, mert még ha volt is szex, egyszerűen nem érdekeltek végül. A lánynak csak fel kell hívnia magára a figyelmet, semmi több. Ha a srácot ez megmozdítja, jó, ha nem, annyi. Fordítva egész más ez a játszma...
2009. jan. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
63%

[előző vok]

Mert pl. a napokban én találtam meg egy GYÖNYÖRŰ, csoda kedves és okos lányt, és egészen más érzés. Nem _tudom_, hogy járni fogok vele, de _akarok_. Ha a feje tetejére áll a világ, akkor is.

Évek óta nem éreztem ilyet, s szinte sosem kezdeményeztem (mert nem is találtam olyat, aki ennyire igazán tetszene). Persze voltak barátnőim, s nagyon boldog voltam velük, de velük "csak úgy" összejöttem, nem kellett ugrálni.

De azért ennek így az elején van varázsa, azt meg kell hagyni :)

2009. jan. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%
MINDIG a lányok kezdeményeznek. Csak a fiúk ezt nem mindig veszik észre...
2009. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hm, ez milyen igaz :D
2010. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
kicsit
2010. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!