Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ciki, hogy ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, hogy ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 14:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Szia.


Nem,nálunk is én kezdeményeztem az első "nyílt" beszélgetést az érzelmeinkről,valamint az első csókunkat is,de nem bántam meg,mert már 8 éve csókolom ugyanazt az édes ajkat minden nap,konkrétan már a férjemét.:)Tehát hajrá,nem szégyen,de mindenképp pontosan tudnod kell azt,hogy valóban ő is legalább az érzi irántad,mint Te őiránta,és sose legyél 100%-ig odaadó,legyél szexis,és titokzatos egyben,ezzel meglehet vadítani a férfinépet!Sok sikert!

2009. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Istenem, bárcsak velem is előfordulna, hoyg egy lány próbálna kezdeményezni... :))
2009. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Hmm, manapság már nem.
2009. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
78%

Hajrá, kezdeményezz !:D


egy fiú.

2009. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem ciki. De szépen csináld, ez nem akcióhadjárat :)
2009. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem nem ciki! Én is igy voltam vele, én vettem fel a barátomat msn-re és én irtam rá eloszor! Utana mert minden magatol! Azota az élettársam! Nincs vele semmi baj, miért is lenne! Hajra nyugodtan!
2009. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem az!Legyen benned annyi tartás és büszkeség,hogy nem futsz egy pasi után se!Ha valaki megtetszik,meg lehet hódítani,de akkor vagy igazán ügyes,ha úgy hódítod meg,hogy közben Ő úgy érzi,hogy neki kell futnia utánad!
2009. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Csak helyeselni tudom az előttem szólókat! :)

Nincs abban semmi ciki.

(20/F)

2009. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Mitől lenne ciki?Egyáltalán nem gond ha a csaj kezdeményez,sőt néha "életmentő" lehet.(mert pl.:a csávó beszari és így tovább...)
2009. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

sztem egy lánynak csak akkor szabad kezdeményezni, ha tudja, hogy biztos befutó...


mert amikor megismertem a páromat, akkor éreztem rajta, hogy nagyon bejövök neki, és pont ezért mertem pár pohárka után csókot lehelni az ajkára :D


csak úgy lutrira "odamenni" 1 sráchoz nagy pofáraesés-esélyes dolog...

szóval ezzel is számolj.

amúgy meg hajrá! :D

2009. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!